1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Robinho'nun ilk taksidi ödendi

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Robinho'nun ilk taksidi ödendi
    Delgado'nun transfer olduğu Al Cezire'nin Başkanı Mansour bin Zayed Al Nahyan, aynı zamanda Manchester City'nin de sahibi. Asrın transferi için de ilişkiler üst düzeyde, görüşmeler bitme noktasında. Başka bir deyişle; Robinho'nun Kartal olması an meselesi...

Beşiktaşlılar büyük bir heyecanla Robinho’dan gelecek haberleri bekliyor. FANATİK ‘asrın transferi’ olarak gösterilen görüşmelerde, ilginç bir noktayı gözler önüne seriyor. Bilindiği gibi Kara Kartal’ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado, Dubai’nin Al Cezire takımıyla her konuda anlaşmaya vardı. Bu konuda Siyah-Beyazlı kulübün hiçbir zorluk çıkarmaması ve 5 milyon Euro’ya transfer edilen Delgado’yu sadece alacakları karşılığında serbest bırakması dikkat çekmişti. Ancak işin iç yüzü çok farklı...

Küçük pürüzler kaldı

Al Cezire’nin başkanı Mansour bin Zayed Al Nahyan. Yani Robinho’nun bonservisini elinde bulunduran Manchester City’nin sahibi... Robinho transferinde kurulan sıcak ilişkiler sonucunda, Siyah-Beyazlı yönetim Delgado’nun bonservisinde sorun çıkarmadı. City kulübü de, Robinho için Beşiktaş’la anlaşmaya vardı. Artık sadece aradaki küçük pürüzlerin çözülmesi bekleniyor. İngiliz basını da, kulübe yakın kaynaklar da aynı şeyi söylüyor: Robinho bugün yarın Kartal olacak...​

Fanatik ^^

2. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben yazacaktım :lol:

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0