İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'de forma giyen Brezilyalı yıldız Robinho, her futbolcunun Barcelona'da forma giymek istediğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon Real Madrid'den Manchester City'e İngiltere rekoru kırarak transfer olan Brezilyalı yıldız Robinho, Barcelona'ya transfer olacağı iddialarını yalanladı ancak Barça'ya olan sevgisini de itiraf etti.

Bu sezon City formasıyla 14 gol atan Robinho, konuyla ilgili olarak İngiliz basınına yaptığı açıklamada, "Barcelona iddiaları tamamen spekülasyon. Herhangi bir temas ya da teklif olmadı. Ancak şunu söyleyebilirim ki, Barcelona mükemmel bir takım ve herkes bu takımda oynamak ister" dedi.

Robinho, Manchester City'de mutlu olduğunu da ifade ederek, Real Madrid'den 'mutsuz' olduğu için ayrıldığını söyledi. Robinho, "Real Madrid'den ayrıldım çünkü mutlu değildim. Bu kararım nedeniyle pişman değilim çünkü Manchester City'de rahatım" dedi.

Bu futbolcu ' yada yazık olduğunu düşünüyorum Real Madrid ' te seyrettiğimde çok zevk alıyordum ama kendisi süpriz yaparak sırf para için Man.City ' e gitti. :)

Prada

Düne kadar Chelsea hayranıydı. Adam m.citye transfer olduğunda basın açıklmasında bile yanlışlıkla chelsea dedi. Şimdi barcalı mı olmuş :P

Yukarı Alt