Helal olsun beşiktaş'a.böyle yıldız bir oyuncuyu getirmişler ise büyük iş yapmışlar gerçekten.

extraloob demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Extra bro sözün vardı. :twisted:
ahahah kara kara onu düşünüyorum hamzada iyi ki yok bu gece sabaha kadarşı 6-7 gibi topici hemen imha ediyoruz basında ne kadar haber varsa hepsini topluyoruz hatta inseption hesabı hamzanın rüyasına gireyim ve orada ben düzmece bir olay kurayım çıkamasın tospa o dünyadan ahahaha robinho gidince düşme sarsıntısı yapın biz kalkarız :P
Bro valla söz sözdür d mi perşembe günü gelecek diyorlar sende hazırla ufaktan birşeyler :lol: :twisted:

Ps. Haber balon falan değil oyuncu + kulübüyle her konuda anlaşma sağlandı sponsor aranıyordu ki sanırsam onuda büyük ölçüde bulmuşlar perşembe günü istanbulda olması bekleniyor. Ayrıca okuduğum bazı yorumlarda basın bilmiyor çarşı nereden bilecek deniyor onlara gülüyorum sadece :lol: 2 gün önce sponsor olmadığı için transfer yok denildi ama bunlar ufak oyunlar perşembe günü geliyor inşallah 8)

Ortada guti yanda necip sağda quaresma solda robi ortada bobô gelde çıldırma woouwwwwwwwwww

Rüştü
Erhan(Rıdvan)-Toraman-Sivok-Deli İbo
Ernst - Necip
Q7 - Guti - Robinho
Bobo​
Sağ bekte problem var 6 yabancı ancak böyle sığıyor takıma yada q7 veya r10 olmadan nihatı kanada koyup sağ beke toraman stopere zapo & sivok yada ferrari & sivok yerleştirilebilir. Avrupa maçlarında sorun yok zaten ^^

CaRTMaNN demiş ki:
ekrem sağ bek değilmi erhanada rıdvanada 10 basar.
Ekrem'i takıma bile almam ben ha erhana basar bence de ama rıdvan sakatlanmasa bu takımın sağ beki olurdu genç + hızlı teknik de ekremden çok var :P

* Ekrem iyi hoş mücadele adına sorunu yokta şuursuz oynuyor arkadaş sevemedim gitti .

Guathema demiş ki:
biz bu topicki sabaha karşı imha etmeyecekmiydik :lol:
Nereye ediyorsun hayırdır :twisted:

extraloob demiş ki:
ahahah kara kara onu düşünüyorum hamzada iyi ki yok bu gece sabaha kadarşı 6-7 gibi topici hemen imha ediyoruz basında ne kadar haber varsa hepsini topluyoruz hatta inseption hesabı hamzanın rüyasına gireyim ve orada ben düzmece bir olay kurayım çıkamasın tospa o dünyadan ahahaha robinho gidince düşme sarsıntısı yapın biz kalkarız :P
Bknz :lol: makara:

hmzsnmz demiş ki:
Rüştü
Ernst - Necip
Q7 - Guti - Robinho
Bobo​
Sağ bekte problem var 6 yabancı ancak böyle sığıyor takıma yada q7 veya r10 olmadan nihatı kanada koyup sağ beke toraman stopere zapo & sivok yada ferrari & sivok yerleştirilebilir. Avrupa maçlarında sorun yok zaten ^^
Bence kaleyi artık Rüştü bırakmalı Antrenör falan olsun çunkü arkasında bıraktığı kaleciler güven veriyor Cenk oldukça başarılı oynuyor şuan Hakan desen onunda refleksler baya iyi:)
Ama şu bi gerçek Erhanla o kanat yürümez çok telaş yapıyor bir an önce ayagından topu çıkarmaya çalışıyor bu yüzden top kaybı yaşıyor :P

HeartLess*X demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Rüştü
Ernst - Necip
Q7 - Guti - Robinho
Bobo​
Bence kaleyi artık Rüştü bırakmalı Antrenör falan olsun çunkü arkasında bıraktığı kaleciler güven veriyor Cenk oldukça başarılı oynuyor şuan Hakan desen onunda refleksler baya iyi:)
Ama şu bi gerçek Erhanla o kanat yürümez çok telaş yapıyor bir an önce ayagından topu çıkarmaya çalışıyor bu yüzden top kaybı yaşıyor :P
Kale problem değil ya kim oynarsa oynasın rüştü orada sembolik :P Sağ kanat gerçekten çok kötü bi deli ibo da oraya bulsaydık 10 sene önce keşke ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
ROBINHO İMZALADI, BJK İLE 5 YILLIK KONTRAT

ÇARŞI grubunun resmi sitesinin haberine göre ROBINHO Beşiktaş ile 5 yıllık kontrat imzalamış 8)

- Resim Silinmiş.

[dailymotion]xeiofe?width=480&theme=none&foreground=%23FFFFFF&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&autoPlay=1&start=&animatedTitle=&hideInfos=0[/dailymotion]

/ güncel

Son düzenleme:
Yukarı Alt