1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Robinho: "Elano'nun satılmasını engellemeye çalıştım"

1. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Robinho, dün gece yaptığı açıklamada vatandaşı Elano'nun Galatasaray'a satılmasına bir hayli üzüldüğünü dile getirdi.

The Daily Mirror'da yer alan habere göre City'nin süper yıldızı Robinho, teknik direktör Mark Hughes ile görüşerek Elano'nun Galatasaray'a transferine engel olmak istediğini ancak hocasının fikrini değiştiremediğini söyledi.

Manchester City'nin geçirdiği hareketli yaz dönemi boyunca takımdaki ilk çatlak ses Robinho'dan geldi. Hughes'ün gözünden düşen Elano'nun Galatasaray'a satılmasına engel olmak isteyen Robinho, başarısız oldu. Şimdi görünen o ki City, bütün sezon boyunca Hughes ve Robinho arasındaki ego savaşına sahne olacak.

Vatandaşı Elano'nun Galatasaray'a gitmesine çok üzüldüğünü ifade eden Robinho Elano, ayrıldığı için çok üzgünüm çünkü uzun süreden beri arkadaştık. Bu karara saygım var ancak onun Manchester City projesinin önemli parçalarından biri olduğunu düşünüyordum. Onunla geçen güzel zamanları özleyeceğim. Umarım Elano, yeni kulübünde çok başarılı olur. City, birçok yeni transfer yaptı. Hughes ile birçok kez konuştum ve Elano hakkında iyi şeyler söyledim. Yine de bu onun ve kulübün kararı dedi.