Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Roberto Carlos ilk 3'te
Dünyanın prestijli futbol ödüllerinden biri olarak kabul edilen ''Golden Foot''da, yapılan oylamalar sonucu ilk üç içinde yer alan Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos'un, 1 Eylül Pazartesi günü Monte Carlo'da yapılacak seremoniye katılacağı bildirildi.

Futbolseverlerin internet üzerinde dünyaca ünlü 29 yaşınıdoldurmuş ve önemli başarılara imza atmış 10 futbolcuya verdiği oylarla belirlenen sıralamada, ilk üç aday arasına girmeyi başaran Brezilyalı yıldız, kazandığı taktirde Monte Carlo'daki Şampiyonlar Geçidi'ne ayak izlerini bırakacak. Oylamada 1.'nin 1 Eylül'de yapılacak törende açıklanacağı organizasyonda, ilk üçteki diğer isimler Juventus'un kalecisi Buffon ve Roma'nın kaptanı Totti. Kazananı Monaco prensi II. Albert'in açıklayacağı bildirildi.

Totti iyi bir futbolcu olmasına rağmen Roma da oynadığı için diğerlerinden daha az başarı kazanabilmiş bir isim bu yüzden Buffon veya Carlos'un ödülü alması daha muhtemel gibi duruyor.İkisinden hangisi alır derseniz kariyer bakımından carlos derim..

İlk 10 içinden oylama internet üzerinden yapıldı diye biliyorum ve milletin verdiği oylarla ilk 3 belirlendi şimdi onlar arasından seçim yapıcaklar.

Ama ilk 10 oylamasındaki sırayıda göz önüne alırlar herhalde.

Yukarı Alt