kallesnikof demiş ki:
oyunda en iyi karakter hangisi ve 4 partlı indirme yapan varmı sorunsuzsa bende yukleyecegım
Oyunda ranger hariç her sınıf güzel, öyle öne çıkan bir karakter yok.Eğer öyle bir durum olsaydı herkes o sınıfa yönelerdi.4 part olayına gelince indirdim 4 partlı hali ve herhangi bir sorun yaşamadım daha önce.

kallesnikof demiş ki:
saol indiriyorum bakalım,önceden araştırdım paralı oldugunu gorunce wow varken buna para vermem dedım sroya devam( sanki sro ücretsizya :) )
inş. indirdiğime değer
İki server var(4 taneydi 3ü birleştşi) , savaşlarda 1k adam oluyormuş artık yani oyun güzel , tek atarsın server'a , pt bol bol var , adam bol bol var ; tek sorun bu adamların hatrı sayılır bir kısmının Türk olması , bu kesiminde yarıdan fazlasının gereksiz insanlar olması.

Oyunda max lvl 50 idi,hala aynı mı bilmiyorum ben geçtiğimiz günlderde kurdum denedim ilk alınan silahlar sox gibi parlıyorlar.11 lvl falan yapmış ve bırakmıştım çünkü tek başına zevki olmuyor.Exl üyeleri başlarda Türk guildleri kurulursa belki gelirim.

FataleBlader demiş ki:
Oyunda max lvl 50 idi,hala aynı mı bilmiyorum ben geçtiğimiz günlderde kurdum denedim ilk alınan silahlar sox gibi parlıyorlar.11 lvl falan yapmış ve bırakmıştım çünkü tek başına zevki olmuyor.Exl üyeleri başlarda Türk guildleri kurulursa belki gelirim.
65 max lv olmuş.İlk silahların öyle güçlü olması ve parlamasının sebebi tamamen tuzak olmalarıdır.Sen onları alıp yaratığa tek ata ata kasarsan 30 lv'da bir bakacaksın ne defans gelişmiş , ne hız , onun çin ilk başta verilen silahlardan zayıf olanı kullanın diyorum^^

kallesnikof demiş ki:
bu başlık altında irtibata geçip bir guıld kuralım exl ailesi olarak önceden oyunu bilenlerde bize nerde nasıl daha hızlı kasarız onun bilgisini verirlerse baya bir iş çıkartırız.
ö.mden oyun ile ilgili her türlü sorunu yöneltebilirsin.

Bu oyunu da bir aralar oynuyordum :P Pek Türke rastlayamayınca bırakmıştım .

Ps: Şuan forumdan kimler oynuyor ?

bende yukluyorum suan baslıyacagım eger server falan belırtırsenız yarın baslamıs olurm ben oyuna zevkını cıkarırız bence..

Yukarı Alt