1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rijkaard'la devam edeceğiz

1. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Galatasaray'da 27 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul'da ikinci kez başkanlığa seçilen Adnan Polat ile yönetimi, mazbatasını aldı. Galatasaray Kulübü'nün Mecidiyeköy'de bulunan binasında gerçekleştirilen mazbata töreninde, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Adnan Polat yönetimine mazbatalarını verdi.

ÖZTÜRK VE EKİBİYLE BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ

Adnan Polat, mazbata töreninin sonrasında görüntü için izin verilen basın mensuplarına, önce denetleme, sicil ve disiplin kurulu üyeleriyle poz verirken, daha sonra yönetim kurulu arkadaşlarıyla medya mensuplarının önüne geçti. Galatasaray Genel Kurulu'nun, tarihin en yoğun katılımlı seçimine katkı sağladığını belirterek, üyelere teşekkür eden Polat, Adnan Öztürk ve yönetim listesinde yer alan arkadaşlarıyla da istemeleri halinde birlikte çalışabileceklerini aktardı.

Adnan Polat, yeni yönetim döneminin Galatasaray için hayırlı olmasını dilerken, yönetim kurulu görev dağılımının gelecek hafta yapacakları toplantıda gerçekleştirileceğini kaydederek, medyada çıkan görev dağılımı olasılıklarıyla ilgili değerlendirmelere tepki gösterdi.

Polat'ın sözlerinin satır başları şöyle:

"ÖNÜMÜZDE ÇOK KRİTİK BİR DÖNEM VAR.ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIYIZ"

"FRANK RİJKAARD'DAN MEMNUNUZ VE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON DA DEVAM EDECEĞİZ"

"SESSİZLİĞİMİZİN ESAS NEDENİ EFENDİLİĞİMİZDİR"

ADNAN POLAT, "SEÇİM BİTTİĞİ ANDAN İTİBAREN GALATASARAY BİR BÜTÜNDÜR. YÖNETİMİNİ GÖREV DAĞILIMI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAPACAĞIZ.

ADNAN POLAT, "ÖNÜMÜZDE ÇOK KRİTİK BİR DÖNEM VAR.BİZ MÜCADELEMİZİ ÜST DÜZEYDE SÜRDÜRÜCEĞİZ. İDARİ KADROLARIMIZ GÖREVİNİN BAŞINDADIR. HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK SÖZ KONUSU DEĞİL.

BİZİM İÇİN BU 7 HAFTALIK SÜREÇ SON DERECE ÖNEMLİDİR."

2. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rijkaard iyidir :)

3. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :thumbsup:

4. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Seneye yine aynı kadroyla çok iyi işler yapabilir Rijkaard.