1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rijkaard Trabzonspordan 2 oyuncu istiyor!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Galatasaray yönetimi, Trabzonspor'daki yerleri 'sallantıda' olan iki futbolcu için devre arasında teklif yapmaya hazırlanıyor.

Sezon başında Abdul Kader Keita ve Elano Blumer gibi 2 dünya yıldızını kadrosuna katan G.Saray, ocak ayı planlarına başladı. Teknik direktör Frank Rijkaard ve Haldun Üstünel'in yaptığı ikili görüşmelerde gündeme gelen iki isim olan Trabzonsporlu Gökhan Ünal ve Selçuk İnan'a onay çıkmış durumda.

Bordo-mavili ekipte istedikleri şansı bulamayan ve mutsuz oldukları bilinen iki futbolcu için bonservis araştırmaları yapan sarı-kırmızılı yönetim, ocak ayında yeniden açılacak olan transfer dönemiyle beraber harekete geçmeyi ve Trabzonspor yetkilileriyle görüşmeyi düşünüyor.

Yasal olarak sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla kontak kurmanın yasak olduğunu bilen ve Trabzon yönetimiyle de iyi ilişkileri olan sarı-kırmızılılar, başkan Sadri Şener'den yakın zamanda bir randevu talep ederek iki oyuncuyu istediklerini resmi olarak bildirecekler.

Geçen sezonun başında Kayserispor'dan 5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek alınan Gökhan Ünal, Trabzonspor formasıyla 46 maçta 17 gol, 13 asistle oynarken, aynı yıl 2 milyon Euro'ya Manisa'dan alınan Selçuk İnan ise 46 mücadelede 4 gol, 10 asistlik bir performans sergiledi.

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Ceyhun gülselamdan başka oyuncu alınmaz trabzondan. Gokhan unali nedense hiç beğenmiyorum selçukta ucuz topçu 6S de tutunamaz

3. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Selçuk bjk maçında ruh gibiydi hiç beyenmedim oynayışını gökanı bilmemde selçuğu alır inş 6s ^^

4. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Selçuk bişe değilde Gökham kim ya allah aşkına.Kazmanın teki vallahi.