1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rijkaard:Lincoln'ün durumu utanç verici.

1. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, başkan Adnan Polat'ın aksine transferin henüz kapanmadığını söyledi. Hollandalı teknik adam, Cassio Lincoln'ün hâlâ takıma katılmamış olmasını da "utanç verici bir durum" olarak niteledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, "Mevcut şartlarda başka oyuncu almayı düşünmüyoruz" diyen başkan Adnan Polat'ın aksine, transfer için açık kapı bıraktı.

GS TV'ye açıklamalarda bulunan Frank Rijkaard, transferde yetkili kişilerin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek, "Transferi kapattık diyemem. Bizim için uygun ve ihtiyacımız olan bir oyuncu olursa, neden almayalım. Zaten transfer komitemizle sık sık konuşup, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu konuda yetkisi olan kişiler çalışmalarını sürdürüyor" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı takıma katılan son isim Abdul Kader Keita'yı da değerlendiren Rijkaard, "Çok kaliteli bir futbolcu. Forvet ve sağ açık oynayabiliyor. Çok yönlü bir futbolcu ve takıma büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Keita gibi tecrübeli bir futbolcuya ihtiyacımız vardı" dedi.

2. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    rezalet :coffee:

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Hala nasıl sözleşmesini fesh edemiyor yönetim anlamıyorum.

Ps: Adnan Polat transfer bitti diyor Rijkaard bitmedi ilginç. :think: