1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Rig'n'Roll" u bilen var mı ^^

1. Ilker Cindik

Ilker Cindik   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki birkaç kişi çıkar diye, bir gece vakti kefli gözlerle yazıyorum bu yazıyı.

Rignroll 'u uzun zamandan beri bekleyenler var mı acep merak ettim .^^

Oyun bir simulasyon oyunu. Amacımız "18 Wheels of Steel" serileri gibi tırımızla uzun yollarca yük taşımak.
    Ancak şimdiki tır simulasyonlarından çok farklı bir oyun. Hatta en iyi tır simulasyonu kuşkusuz.

Oyun gerçekçilik açısından 7 numara. Bu 7 numara bir tır simulasyonu için fazla bile. Binlerce kilometrelik
    o yollar, şehirler vsvs kolay değil.Değil mi?

Oyunu 1 yılı aşkın süredir bekliyorum. Paso erteleyip duruyorlardı. En sonda bastım "Igor" 'a küfrü. Tüm forum
    birlik olup adamları çıldırttık.:). Oyunun resmi forumunda oldu bunlar. ^^

Neyse oyun ilk başta "Multiplayer" desteği olacağı söylense de daha sonraları bu da iptal edildi. Tüm forumca
    kafayı yedik. :D .

Ama oyunu beklemekten bıkmadım, ve hala bekliyorum,bekleyeceğim de.

Oyun "California" (Türkçe'sini bir türlü yazamıyorum ^^) ' da geçiyor. Oyunun dünyası oldukça geniş ve "18
    Wheels " serisi gibi aynı şeyleri görmeniz en aza indirilmiş durumda. Oyun 2024 yılında geçiyor. Siz california ' ya
    daha yeni gelmişsiniz ve bir tır şirketinde işe başlıyorsunuz. Daha sonralara bütçe yaparak, kendi şirketimizi,filomuzu
    kurabiliyoruz.

Oyun "18 Wheels" serisi gibi monoton değil. Hep "18 Wheels" ile karşılaştırıyorum, çünkü başka oyun yok. ^^
    Örneğin bir yük alacağımız zaman direk önüne geçip "T" ye basmakla olmuyor. Yükün yüklenmesi için belirli bir
    zamanın geçmesi gerekiyor. Oyunun gerçekçiliği için büyük bir adım olsa gerek.

Ayrıca yağmur efekti "18 wheels" ' in 4353845 katı. "18W" serisini oynarkan silecekleri hiç kullanmıyordum. ^^
    Ama "RignRoll" da iş değişiyor. Yağmurla birlikte pencereniz buharlaşıyor. Sileceklerle bile görmek bazen güçleşiyor.
    Yerlerde yansımalar çok güzel yapılmış ve yağmurun sürüşe büyük etkisi var.

İncelemeye devam edelim. Yolda elini kaldırıp sizin durmanızı isteyen kişiler,özellikler bayanlar olabilir. ^^ .Bunlar
    sizin iş arkadaşlarınız ve yolda kaldıklarında sizin yanınıza binip götürebiliyorsunuz.

Oyunda jukebox ya da diğer adıyla müzik kutusu olarak bir ilk daha, radyo kullanılmış. Oyunda belirli kanallar dinlerken
    yolculuk yapabileceksiniz.

Oyunu Rus'lar geliştiriyor.

Aklıma geldikçe eklemeler yapacağım.

2. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci