Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Tuncay Şanlı, yeniden Premier Lig'e döndü. Middlesbrough'dan Stoke City'ye transfer olan milli futbolcu için Stoke City'nin 7 milyon Euro ödemesi bekleniyor.

Tuncay Şanlı'nın Stoke City'ye geçişini Rıdvan Dilmen farklı bir şekilde yorumladı.

Rıdvan Dilmen, "Tuncay iki yıl önce Avrupa'ya gitmeden önce hep söyledim. Barcelona, Real Madrid, Manchester United gibi takımlara gideceksen git, yoksa gitme. O sıradan bir takıma gitti küme düştü. Tamam iyi işler yapmış olabilir ama tercih ettiği takım şampiyonluğa oynamalı.
Şimdi de Stoke City takımına transfer oldu. Ona başarılar diliyorum ama Stoke City takımının maçları olunca hemen televizyonu kapatıyorum. Ben Tuncay'ın doğru bir tercih yaptığını düşünmüyorum. Çünkü o büyük bir takımda oynamayı hak ediyor" dedi.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hellal rıdvan hocam bende olsam televizyon kaparım bizi istemeyip gittiği takıma bak yazık.

Fenerbahçede oynadığı sıraları Tuncay'ın mücadelesini ve futbolunu çok severdim.Gerçekdende iyi takımlarda oynamayı hakeden bir oyuncu.Ama azda diline sahip çıkması lazım :P (Hindi olayı xD)

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
Rıdvan Dilmen, "Tuncay iki yıl önce Avrupa'ya gitmeden önce hep söyledim. Barcelona, Real Madrid, Manchester United gibi takımlara gideceksen git, yoksa gitme. O sıradan bir takıma gitti küme düştü. Tamam iyi işler yapmış olabilir ama tercih ettiği takım şampiyonluğa oynamalı.
Şimdi de Stoke City takımına transfer oldu. Ona başarılar diliyorum ama Stoke City takımının maçları olunca hemen televizyonu kapatıyorum. Ben Tuncay'ın doğru bir tercih yaptığını düşünmüyorum. Çünkü o büyük bir takımda oynamayı hak ediyor" dedi.

Rıdvan hocama bende katılıyorum :sfff: Adam gibi takıma gitmeliydi en azından :starving:

Yukarı Alt