Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Pro

rank8
cyclone demiş ki:
ya benim botta bi sorun var afk değilsen bi yardımcı olsan :)
benim bot 2. weaponu stoya atıyor. şimdi diyeceksin 2. weapon olarak seç seçili yinede atıyor.Charda wizz olunca kasamıo 2. skillsiz :(
Bende Cozemedim Problemi daha.
Ps: Aslinda yeni surumu indirirsen calismasi Muhtemeldir :thumbsup:

cyclone demiş ki:
ya benim botta bi sorun var afk değilsen bi yardımcı olsan :)
benim bot 2. weaponu stoya atıyor. şimdi diyeceksin 2. weapon olarak seç seçili yinede atıyor.Charda wizz olunca kasamıo 2. skillsiz :(
2. weapon u inventory de ilk sıraya koyduğundan emin misin? koyduysan ve olmadıysa botun ilk sayfasında sağ altta tiklenecek yerler var, movements mob select vs. ordan weapon switch i işaretlediğinden emin ol. inventory ni açıp 2. weaponunu bul, tıkla ve set 2nd weapon u işaretle. olmazsa botu tekrar yükle, son sürüm mü emin ol :)

Kullanıcı avatarı

20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim..

20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim...20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim... 20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim... 20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim... 20 mesaj yapmak zorundayım ozur dilerim...

Meraba Ben C_Vitamine hasabımı banladılar

Hesabım bos yere banlandı ve birçok site için programlar ve bilgilendirme yaptım. genellikle Russian Silkroad için bilgi ve paylasım yapıyorum...Banlanma Soyle oldu:

Bana absence mesaj yolladı ve bos mesaj atıyosun dedi bnde hayır tam yazacakken pc reset attı oda gitti dedim :S sonra yapma hacı sen hep boylesin dedi bnde ornek ver dedim oda bana 3tane gosterdi

1.Mesaj bir adamın bos bos msj ornek safsada gibi yazılar yazıyodu 1adamda ''ne spam yazıyorsun gerizekalı'' yazmıs bnde düzgün konus dedim ! bunu ornek göstermiş bnde bunda ne var dedim

2.Sana power soccer kullanmını soylıcektim kimse bilmiyordu sana mesaj yoladım cevap gelmedi bnde sabit bi konuda okan abi sana mesaj attım bakar msıın cok onemli dedim buda bir ornekdi bnde okan abiye ulasamıyordum o yuzden yazdım dedim

3.Yoladıgıda bos yuzundendi hiçbir bişey yokken banladı hesabımın acılmasını istiyorum iletişim için mailto:[email protected]

Meraba Ben C_Vitamine hasabımı banladılar

Hesabım bos yere banlandı ve birçok site için programlar ve bilgilendirme yaptım. genellikle Russian Silkroad için bilgi ve paylasım yapıyorum...Banlanma Soyle oldu:

Bana absence mesaj yolladı ve bos mesaj atıyosun dedi bnde hayır tam yazacakken pc reset attı oda gitti dedim :S sonra yapma hacı sen hep boylesin dedi bnde ornek ver dedim oda bana 3tane gosterdi

1.Mesaj bir adamın bos bos msj ornek safsada gibi yazılar yazıyodu 1adamda ''ne spam yazıyorsun gerizekalı'' yazmıs bnde düzgün konus dedim ! bunu ornek göstermiş bnde bunda ne var dedim

2.Sana power soccer kullanmını soylıcektim kimse bilmiyordu sana mesaj yoladım cevap gelmedi bnde sabit bi konuda okan abi sana mesaj attım bakar msıın cok onemli dedim buda bir ornekdi bnde okan abiye ulasamıyordum o yuzden yazdım dedim

3.Yoladıgıda bos yuzundendi hiçbir bişey yokken banladı hesabımın acılmasını istiyorum iletişim için mailto:[email protected]

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt