Muhahahaha 2. Charımlada sonunda kesmeyi başardım.. Nasıl kestiğimi anlatırsak... Şöyle oldu..

Gecenin 4'ü Beklerken Ansızın Bir DC Aman dedim Rev6 baktım sonra dediki Spawend Hemen Girdim Oyuna..

2 Adım Atmaya kalmadı hava karardı.. (Orda biraz tırstım :mrgreen: ) Sonra bir baktım Cerberus Arkamda..

Sanki beni yatırmak istermiş gibi. . . Bastım zerke başladım dalmaya GümPat Allah Ne verdi demeden.. Sonra Hemen Yatırdım

Ama Şunu Söylemeliyiimki Kesmesi En Zevkli Unique Cerberus ... Video'sunuda Çektim Sonuna Kadar Video İçin

mailto:[email protected] ekleyin yollarım :D

Kestikten Sonraki Halli :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ellerine sağlık ...

Silkroad Online her lv'ın kendi unique moblarına dalmasını engellemediği sürece hiçbirşey söyleyemezsiniz.Silkroad'u oynuyorsanız oyunun kurallarını kabul etmiş sayılırsınız ve oyunun kurallarına göre isteyen istediği unique 'i keser.
Ayrıca,
Unique kesmek değil bulmak eğlencelidir...

Evet kestikten sonra bişey olmadı asıl keserken eğlenceli idi.. Ve ayriyeten LAG dan zor kestim :D
Ve cok buyuk bır sans eseri oldugu ıcın koydum.. Yani oyuna giriyorsunuz.. Arkanaızda:D

bir unique'yi ilk kez kesmek kadar keyifli bişey yok :mrgreen:

bir kez kestikten sonrada çıktığında ararken minimap'te mor noktayı görmek kadar güzel bişey yok ^^

Güncel.. İsyutaru 'yu elimden aldılar.. Isyutaruda Pek Yakında Sinemalarda^^

Yukarı Alt