bi girdim siteye tamamen exl dan kopyala yapıştır

buyrun bu ne xDxD bunu yapan sitenin admini :?!!!
ve bi ayrıntı daha ne tesadüfse buranın adminide Yer bölümüne sao paulo brazil yazmış tam bir çocukluk örneği gösteren bi arkadas xD

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
olabilir. yanız adamlar böyle şeyleri bile bizden çalabiliyorlarsa (ki bunlar ı google da arat üstünde reklam olmadan anlatan 100 tane vardır en az) onu neden çalmasın ama haklı olabilirsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WaR_LorD demiş ki:
Tamam adam bizim reklamımızı yapabilir vede yapıyor zaten.Ama şu zaman kadr auto pot lu media pk2 görmedim kendisi yapmış olabilir
location'a sao paulo / brasil yazıp beni kopya edecek ve sonrasında bu adama laf söylenmeyecek öylemi ben derim hemde kocaman bir gerizekalı aciz hastalıklı insan derim yazık başkada birşey demekye gerek yok :!:

os1

olduser
extraloob demiş ki:
WaR_LorD demiş ki:
Tamam adam bizim reklamımızı yapabilir vede yapıyor zaten.Ama şu zaman kadr auto pot lu media pk2 görmedim kendisi yapmış olabilir
location'a sao paulo / brasil yazıp beni kopya edecek ve sonrasında bu adama laf söylenmeyecek öylemi ben derim hemde kocaman bir gerizekalı aciz hastalıklı insan derim yazık başkada birşey demekye gerek yok :!:
abi adam seni örnek alıyor oda senın gibi olmaya çalışıyor işte ama kendini salak yerine düşürtüyor işte bilmiyorki kimse extraloob gibi olamazmongol işte :twisted: bu arada bizimde reklamlarımızı yapıyor :twisted:
drotalion dedi ki bu yaptığı son programda çalıntıdır dedi bende ona bir şey bilmeden kimse günahını alma dedim ?!!!!!!..

Wicked

Game Designer
WaR_LorD demiş ki:
extraloob demiş ki:
WaR_LorD demiş ki:
abi adam seni örnek alıyor oda senın gibi olmaya çalışıyor
Örnek mi ? :mrgreen:

Resmen şaklabanlık.

2 kelime birşey yazamıyorsa ben artık birşey demiyorum :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bir kere a lardan belli okan abinin ki ã böyle onunkide öyle..aynısı kopyala Yapıştır Copy Past xP

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GodOfWar demiş ki:
bir kere a lardan belli okan abinin ki ã böyle onunkide öyle..aynısı kopyala Yapıştır Copy Past xP
adam öküzümben.com sitesinin adminiyse normaldir :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt