İyi Günler Arkadaşlar Silkroad Da Herkezin Çarları Soyuluyor . Benim 109 Lwl Ve 95 Lwl Çarlarım Malesef Çalındı Silkroad Support Destekten Ulaşmaya Çalışıyorum Fakat . Adamlar Cevap Yazmıyor . Geri Nasıl Alıcam :( Sorunum Başka bir yolla alabilirmiyim ?

benimde 106lık çarım gitti böyle durumlarda ek süre veriyolardı 2 kere oldu daha önce verdiler yine onu beklicez olmadı çarlar gitti kardeş sroyu bırakıcaz .

Benim İçin Çok Bir Masraf Olmaz En Fazla 400TL Fakat . Joymaxın kaybedeceği Miktarı Bilemem %90 lara çıktı soyulma oranı . sadece soyulmayan tek çarım depo çarım :(

arkadaşlar sabırlı olup beklemekten başka çareniz yok.
maalesef relax kalmak zorundasınız ben yabancı forumlarda neler okumadım neler.
adam 2 adet 110 full immortalty set +11 advsiz egy staff ve full nova set warrior charı çalınmış.
o charlarıda taa 100cap de silk karşılığı almış 90 küsür lvler'ken harcadığı emeği ve parayı düşünsenize.
ve sadece onunla kalmamıştır binlerce kişinin başına geldi bu olay.
merak etmeyin rollback mutlaka gelecektir.
ben pazartesi günü char soyan bi stall charından 1b ye Amooterium cektim clean yanıyorum yanıyorum ona yanıyorum o gidecek :)

favretto demiş ki:
arkadaşlar sabırlı olup beklemekten başka çareniz yok.
maalesef relax kalmak zorundasınız ben yabancı forumlarda neler okumadım neler.
adam 2 adet 110 full immortalty set +11 advsiz egy staff ve full nova set warrior charı çalınmış.
o charlarıda taa 100cap de silk karşılığı almış 90 küsür lvler'ken harcadığı emeği ve parayı düşünsenize.
ve sadece onunla kalmamıştır binlerce kişinin başına geldi bu olay.
merak etmeyin rollback mutlaka gelecektir.
ben pazartesi günü char soyan bi stall charından 1b ye Amooterium cektim clean yanıyorum yanıyorum ona yanıyorum o gidecek :)
mutlaka gelecek diye bir şey yok.

malesef çok kişinin canı yandı :(

Yukarı Alt