belgther demiş ki:
Tamamen kendi yapimim olan, ve de kendileri goldbot olmadigi icin rezalet olan sro esprilerimi bu baslikta yayinlayacagim. Yorum yaparken forum kurallarina uyacak sekilde yorum yapabilir ve kötüleyici elestiriler yapabilirsiniz.

1)eger botla kasmaya niyetliyseniz sifirdan bot yaparken iki kere düsünün. goldbotu yapmadan önce, ve parali botlar kirilamazken, kendi botumu yapip onla kasacam dedim, oyunu actim, pre olmadigi icin 30. denememde girdim sonra ayakkabiliktan botlarimi alip klavyenin önüne koydum. kasma alanina kendisi gitmesi degildi derdim, moblarin oraya götürdüm biraktim sonra da afk oldum. 1 saat sonra geldim baktim ki char yatmis, %2 düsmüs ve de yerinde duruyor. sifirdan bot yapmaktan o anda vazgectim, cünkü bot mal gibi durmus. hatta farkindaysaniz goldbotun test sürümünde agbot kullaniliyor, tamamen sifirdan yapilma bir sey degil.

2)mavi yaratiklarla kasarsam hava droplayacagima dair bir teknik buldum bu sitede. gittim yüksek level charla tigerlere... bu sayede her tigerdan wind 2 droplayip hotanda tanesini 2k ya satacaktim... güzel para kasma teknigi. 2 saat kasmama ragmen degil wind2, 1 gold bile droplayamadim. teknigin yalan oldugunu anladim. isin kötüsü, bu teknigi veren kisi su anda burada g.mod.

3)ismini söylemek istemedigim bir siteden aldigim baska bir teknik: ayni türden bir male ve bir female itemi alirsan ve bunlari romantik bir sekilde storage'e yerlestirirsen o itemin düsük degreelisinden cikar... yani iki tane sosun garment chest aliyorsun 9 degree, biri male biri female, sonra 6 degree sosun chestler cikiyor... legend 3'ten önce denediydim bunu, dünya kadar para verip iki tane 8 degree sosun aldim, bekledim ne olacak diye, tik yok. legend3 acilinca kafama dank etti, megerim böyle bir sey yokmus, isin daha kötüsü sosunlar da ölü fiyatina gitti, üstüne bir de char banlendi, cünkü onu ara ara botla kasiyordum, farketmis olmalilar.

4)bu seferki benim basimdan gecmedi... ismini vermek istemedigim biri sro oynarken ölmüs, bunu yargiya cekmisler. ortaya cikmis ki, megerim bu sro oynamaktan ne namaz kiliyor ne de oruc tutuyormus. kendisine cehennem karari verilmis, adamin cevabi: yasasin artik sürekli önümde demon shaitan cikacak...

5)benim psikiyatrist bir arkadas var, bir gün kendisine bir hasta gelmis, sikayeti de kimse kendisiyle konusmuyormus. gercek hayatta arkadassizlik canina tak edince kendini online oyunlara vermis, ama orada da kimse konusmayinca iyice bunalima girip solugu psikiyatristte almis. psikiyatrist olan arkadasim da bu ise cözüm bulamamis, ama bana bunu anlatinca ona cevabim söyle oldu: psikiyatrinin p sinden anlamam ama hastana sro yu birakmasini ya da en erken sekilde bot almasini söyle...

6)iki trader constantinople'a dogru gidiyormus, ve de bugünkü bagdat caddesinin oldugu yerden geciyorlarmis. traderlardan bilge olani, cömez olanina demis ki: bir gün bu yoldan tüccarlar yerine tikkyler gececek... cömez olani da demis: tikky ne demek üstat? bilge olani da, salla 1500 yil sonra görürsün demis.

7)playerin biri maymun almaya heveslenmis, onun icin de silk almasi gerektigini ögrenmis. fakat gercek para ödemek istemedigi icin, gitmis level 20'ye kadar kasip trader olmus ve de deve almis, icini de white silk ile doldurmus. sonra f10 tusuna basip silk miktarinin 0 oldugunu görünce o playerin chari spambot'a baglayip f*ck joymax f*ck sro seklinde janganda spam atmasina sasirmamak lazim. eger banlenmediyse hala spam yapiyordur kendileri.

8 )mangyanglar bir gün sürekli kolayca ölmekten bikmislar ve toplanip joymax e levellerini yükseltmek icin gitmisler. joymax in cevabi: manyak misiniz nesiniz...

9) bir global de benden olsun: http://www.extraloob.com Türkiye'nin en büyük Silkroad Paylasim Sitesi!!!
ALtıma sxçtım xD puff xD

4)bu seferki benim basimdan gecmedi... ismini vermek istemedigim biri sro oynarken ölmüs, bunu yargiya cekmisler. ortaya cikmis ki, megerim bu sro oynamaktan ne namaz kiliyor ne de oruc tutuyormus. kendisine cehennem karari verilmis, adamin cevabi: yasasin artik sürekli önümde demon shaitan cikacak...

Ayyyyyyy iğrennçç :oops:

Ben ilk oyuna başladığımda adamlar diyolardiki Bot diyolardı bende onu ayakkabı sanıyodum :D

Yukarı Alt