1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Reyhanlı'da 177 ölü varken derbiden söz edilmesi

1. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    177 vatandaşımız hiç suçu olmamasına rağmen ölmüşken siz burada maç muhabbeti yapıyorsunuz.Biraz duyarlı olun çok yazık. :think: :coffee:

2. BigWarLike

BigWarLike Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Hacım acımız büyük ama ölenle ölünmez. Türkiye'nin başı sağolsun. Hayat devam ediyor.

3. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiyenin başı sağolsun diye diye yakında Türkiyenin başını keserlerse görürsünüz o zaman.

4. BigWarLike

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Ben vatan haini değilim bu sitem kime? Bu durumdan kimse hoşnut değil zaten. Bu bağlamda bunu yapanlar elbet cezasını bulacak bu dünyada değilse öbür dünyada. Çözüm sürecini hazmedemeyen insanların, ülkede huzuru istemeyen insanların yaptırımları. Naparsın sin:

5. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    Trolllüğü tuttu gene :P

6. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    kaynak varmı dostum 177 ölü olduğuna dair?

7. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bu mesaj Eflin rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Bizimkiler 46diyor tüm yabancı kaynaklar 150+ olduğunu söylüyor.

8. BigWarLike

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
    dalga geçmeyiniz ciddi mesele olmadi:

9. tenpanter

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj zukobaba rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Çözüm süreci mi çözüm falan yok kardeşim, bunların hepsi sadece kandırmaca kandırılıyorsunuz hemde yıllardır.

Sitemim duyarsızlığa,bağnazlığa,cahilliğe.

@Melkor Kardeşim burda bu kadar ciddi bir şey konuşurken senin yaptığın şu gevşeklik ve bana trollüğü tuttu demen belki senin için çok komik eğlenceli ama benim içinde bir o kadar sinir bozucu bu yaptığın.

10. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Kimse size derbiyi konuşmayın demiyor o kadar insan boşuna ölürken yapılmayan konuşmalar birleşmeler tartışmalar derbi için yapılıyor bunun yanlış olduğunu söylüyor arkadaş bende katılıyorum yanlış yazmalar olabilir acelem var hızlı yazdım

11. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Eflin rumuzlu uyeden alinti yapildi

defne hastanesi : 26
    antakya devlet hastanesi : 44
    kırıkhan hastanesi : 18
    akademi hastanesi : 6
    akdeniz hastanesi : 3
    araştirma hastanesi : 30
    reyhanlı devlet hastanesi : 50
    toplam ölü sayısı : 177

resmi açıklama yaptığı ve ölü sayısını bildirdiği için gazeteci ferdi özmen isimli arkadaş tutuklandı.

12. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öyle bir tavır varki konuda sanki kimse üzülmüyor tek üzüntülü olan sizsiniz.Hepimiz üzülüyoruz lakin sığır gibi evde oturup ağıt yakıcak halimiz yok vefat edenlere allahtan rahmet diliyoruz fakat hayat devam ediyor..

13. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    Babam yakın zamanda oradaydı işi uzamadı da iyiki geldi hala şoktayız çok zor bir durum :( yakın tanıdıklarımız var orada dün akşam konuştuk tv'de gözüktüğü gibi değilmiş hiç bişey . ALLAH yardımcıları olsun Reyhanlı halkının :( Bir pislik bitti derken yeni bir pislik türedi ALLAH onları bildiği gibi yapsın.

14. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    gooooooooooooooooooooooooooooooooooool!
    kahrolsunlu cümlelerimizde yeri eksik olmayan emperyalist tüketim kültürü benliğimizi esir aldı.... gooooooooooooooooooooooooooooooooolll.....
    vicdanımız, aklımız, duygularımız, duyarlılıklarımız herşeyimiz gitti ve biz ölülerimizi counter-strike yada call of duty oyunlarındaki ölüler sanıyoruz.... içimiz sızlamıyor gooooooooooooooooooooooooooool! artık anlık bir hissetme sonrasında tamamen günlük hayatımıza dönebiliyoruz acılar ne kadar büyük olursa olsun... goooooooooooooooooooooooooooooool!

KAPİTALİZM-EMPERYALİZM istediği insan tipini yarattı... YE-İÇ-SEVİŞ-TÜKET-SORGULAMA-DÜŞÜNME-İRDELEME-MAL GİBİ YAŞA... DUYARSIZ-DUYGUSUZ-İNSAFSIZ OL-SADECE KENDİNİ DÜŞÜN! tipi insan....

Sorgulanması gereken diğer boyut da NASIL BU HALE GELDİĞİMİZDİR! BUNA NASIL İZİN VERDİĞİMİZ NASIL BÖYLE KİŞİLİKSİZ ŞAHSİYETSİZ İNSANLIKTAN VİCDANDAN AKILDAN YOKSUN HALE GELDİĞİMİZDİR!!!!!!

SİSTEM TÜM PİSLİĞİNİ İÇİMİZE AKITMIŞ!

Celallndirmeyin beni büyük büyük kocaman kocaman yazarım sin:

15. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bak kendinle çelişiyorsun habire gaza gelip yazmışsın fazla birşey yazmak istemiyorum ama bu kafaları geliştirmek lazım biraz yıllardır bu ülke ağlaya ağlaya bu hale geldi 150den fazla kaybımız var herkez üzülüyor fakat "evde oturupta çok üzüntülüyüz sistem öyle sistem böyle insanlık yok falan filan" gibi saçma sapan anlık bir sendromla yazılmış laflarını bir gözden geçirmeni öneririm ki şu yazılarına gerçekten sinirlendim.Şunu açıklık getirmek istiyorum heryerde kayıplar veriliyor ve herkez üzüntülü ama bunu ileri seviyeye taşımak açıkca söylüyorum pek mantıklı düşünebilen bir insanın işi değildir ve aksini söyleyen varsa lütfen ağlamaya devam etsin çünkü ağlaya ağlaya çözüm gelir mutlaka ? daral:

16. tenpanter

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Hayatınıza devam edin ta ki oda ellerinizden alınıncaya dek.

Medya sansürü ne kadar etkili değil mi sanki bu olay hiç yaşanmamış gibi sanki kimse ölmemiş gibi aslında düzende aynen böyle işliyor.

Bir olayın büyüklüğünü medya belirler çok basit bir olay bile televizyonlarda 100 lerce defa döndürülerek çok büyük bir hale gelebilir.Ve medyanın söylediği her şeye inanan koyunlar güdülmeye devam ederler .Medyanın da kimin elinde olduğu malum, soruşturmanın selameti açısından olay hakkında konuşmak yasakmış mış mış bla bla saçmalıklar.

Kaybı söylemekten bile utanıyorlar yalan yanlış haberler ile kandırıyorlar.

Neyse bunada alışırsınız siz eskiden 10 şehit dedin mi ülke ayağa kalkardı sonra yavaş yavaş alıştılar 10 şehit, 20 şehit, 30 şehit sonra ne oldu şehitler kelle oldu onada alıştınız.

Bugün 170 kişi olur yarın 17000 kişi olur ona da alışırsınız siz hayatınıza devam edersiniz, ta ki o bombalardan biri sizin evinize düşene kadar o zamanda başkaları hayatına devam eder, siz ölürken.

Türk halkının şu miskinliği,duyarsızlığı ve aptallığı beni deli ediyor hani bunları tartışmaktan öte düzeltebilecek,değiştirebilecek gücüm olsa değiştireyim ama elimden bir şeyler gelmiyor, sizde bir şeylere duyarsız kalacağınıza en azından bir şekilde katkıda bulunmaya çalışın bir şeyler yapın izlemeyin.

Belki elinden bugün bir şey gelmez ama en azından planlaman bile yeter bir daha ki seçime oy vereceksiniz, yarın bizler bu ülkenin askeri,polisi,hakimi,savcısı,öğretmeni bizlerden çıkacak hep beraber ufak şeyler yaparsak bu ülkede ki gidişatı belki tersine çevirebiliriz.

VE ŞU PALAVRAYI DA BIRAKIN KİMSENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ BİZZAT YAŞAMADAN ANLAYAMAZSINIZ.

17. Tweety

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    Melkor;

Ağlamak bir çözüm değildir evet haklısın... Bu güne kadar hiç ağlamadım, hatta klinik olarak biraz psikopatlığımda vardır, duyguları tam anlayamam... AMA bilincim var ve böyle şeyler karşısında sessiz kalmak gibi bir özelliğim yok;

Eğer seni gerçekten birşeyler etkiledi ama sen günlük hayatına birşey olmamış gibi devam edebiliyorsan, verdiğin tek tepki habera lanet mesajlarını beğenmek, evet etkilendik ama hayat devam ediyor demek ise... Zaten baştan kaybedilmiştir bazı şeyler...

Yanı başında meydana gelirse belki uzak belki yakın sevdiğin birini kaybetsen, yürümeye ve hayatını yaşamaya devam edebilecek misin?

Empati yeteneğin var mı? Nerden biliyorsun orada eski okul arkadaşlarımdan birkaçını kaybetmediğimi? Daha önce gözünün önünde hiç arkadaşın vuruldu mu kafasından? Bunun ne demek olduğunu biliyor musun?

Ateş düştüğü yeri yakmadan veya yılan sana dokunmadan önce kimse harekete geçmeyecek bunu biliyorum;

Ve evet yine diyorum "KAPİTALİZM-EMPERYALİZM istediği insan tipini yarattı... YE-İÇ-SEVİŞ-TÜKET-SORGULAMA-DÜŞÜNME-İRDELEME-MAL GİBİ YAŞA... DUYARSIZ-DUYGUSUZ-İNSAFSIZ OL-SADECE KENDİNİ DÜŞÜN! tipi insan...."

18. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bak ya ben anlatamıyorum ya siz anlamak istemiyorsunuz bu benim düşüncem beğenirsin beğenmezsin farklı bir olay ama işi farklı bir boyuta taşıyorsunuz.Herkez topicde melek oldu Birben şeytan kaldım enteresan bir anlayış konuyu nerden nereye taşıyorsunuz yok benim evime düşseymişde yani biz neyin ne olduğunu bilmiyoruz sanki oy atcakmışızda kime oy atıcaksın kelleci akp mi neye muhalefet ettiği belli olmayan chp mi yoksa alayına gider mantığıyla mhpyemi ben gerçekçi düşünürüm ve bana göre gerçek ölenlere allah rahmet eylesin yada toprağı bol olsun inşallah birdaha yaşanmamasını istiyorum fakat benim elimde değnek yok ve açıkçası ortak insan duygusu olan tek şey en çok aileden biri öldüğünde çok üzülürsün ve şunu söylemeliyim ben çocukken kuzenimi kaybettim 22yaşındaydı ve üniversite okurken vefat etti ilk 10gün dışında başka ağlamadım çünkü elimden bir şey gelmez inancımda bunu gerektiriyor ve tekrardan dediğim gibi hayatıma devam ediyorumç

@Egoist

Kapitalizm bir zırvadır insanlar kendileri yedikleri haltı bir tanıma yükleyince bu oluyor işte..

"YE-İÇ-SEVİŞ-TÜKET-SORGULAMA-DÜŞÜNME-İRDELEME-MAL GİBİ YAŞA... DUYARSIZ-DUYGUSUZ-İNSAFSIZ OL-SADECE KENDİNİ DÜŞÜN" johnny sinsi tarif etmişsin.

-nokta

19. Tweety

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    [horny21 :!!&%&!

//Dipnot: Partilerin hiç birini sevmiyorum orası ayrı konu... eekd1

20. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Derbiden söz etmeyelim de 177 tane ölüden mi söz edelim?
    Bak yine çok sinirlendim bu konuya...