5 tane 40+
14 tane 32+ oyuncusuyla venusu sallamaya geldik :mrgreen:

guılde gelmek isteyen arkadaslar __KiNG__,Angel_Soul,HeaveN,LosTSouL nicklerine pm atabilirler
not:24 saat içinde 3 lw olcas inş.
30+ arkadasları beklerisss perde

hayırlı olsun venusteki ilk guild ilanı geldi durun kurdelanızı takıyım.D

SunShine demiş ki:
handenaz demiş ki:
SunShine demiş ki:
__KiNG__ kanka dikkat et serverda benden baska 3 tane daha kıng var:D
Ya olm sen de hep bilinen nickleri koyuyorsun. Başka nickler bul yav ne o öyle king... çok banal. :mrgreen: :mrgreen:

Bu arada yeni server'da başarılar. extrabeer
saol 41 oljam birasdan inş. saten 1 gun kasamadım geri kaldım:D

bannedddd

Buralıyım
DampyrE demiş ki:
SunShine demiş ki:
handenaz demiş ki:
saol 41 oljam birasdan inş. saten 1 gun kasamadım geri kaldım:D
Ben de Mercury'de başladım Handecim. 42 lvl. :mrgreen:
ne mercury si lan
:lol: :lol: :lol:
Saturn
Bak sus rezil oldum şimdi. Daha oynadığım server'ı bilmiyorum. :mrgreen: :mrgreen: Gerçi benim onla ilgim yok bota bağlıyorum o kadar hangi server fln hiç alakam yok. :mrgreen:

SunShine demiş ki:
DampyrE demiş ki:
Ben de Mercury'de başladım Handecim. 42 lvl. :mrgreen:
ne mercury si lan
:lol: :lol: :lol:
Saturn
Bak sus rezil oldum şimdi. Daha oynadığım server'ı bilmiyorum. :mrgreen: :mrgreen: Gerçi benim onla ilgim yok bota bağlıyorum o kadar hangi server fln hiç alakam yok. :mrgreen:[/quote]

venustede baglasana bota:D

bannedddd

Buralıyım
Öyle baştan başlayamıyorum ben. Hadi server'ın ilk günü başlarım da diğer türlü asla. Bu kastığım charıda 2 gün önce mi ne aldım 40 level iken. Sen de bana yap 40 lvl bir char geliyim. :mrgreen: :mrgreen:

SunShine demiş ki:
Öyle baştan başlayamıyorum ben. Hadi server'ın ilk günü başlarım da diğer türlü asla. Bu kastığım charıda 2 gün önce mi ne aldım 40 level iken. Sen de bana yap 40 lvl bir char geliyim. :mrgreen: :mrgreen:
başka bi isteeginiz varmıydı efendim? :lol:

bannedddd

Buralıyım
handenaz demiş ki:
SunShine demiş ki:
Mümkünse pure int olsun. Light ve Cold'a ver şimdilik. Sonracığıma el yakmayı light yap. Gerisi de sana kalmış. Pohahahahaha. :mrgreen: :mrgreen: İsteklerim şimdilik bu kadar. Hele bi sen yap gerisini sonra söylerim. :mrgreen: :mrgreen:

SunShine demiş ki:
handenaz demiş ki:
SunShine demiş ki:
Mü**ünse pure int olsun. Light ve Cold'a ver şimdilik. Sonracığıma el yakmayı light yap. Gerisi de sana kalmış. Pohahahahaha. :mrgreen: :mrgreen: İsteklerim şimdilik bu kadar. Hele bi sen yap gerisini sonra söylerim. :mrgreen: :mrgreen:
tmm yarın elinde olur :lol:

Yukarı Alt