1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Reverse Scroll Kullanma(Unique bulmak için büyük kolaylık)

1. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamen Kendi Anlatımımdır.Bu konuyu reverse scroll ile unique bulmayı bilmeyenler için açıyorum.Önceden vardıysada kusura bakmayın görmedim silebilirsiniz konumu.Şimdilik Reverse Scroll almaya silk im yetmediği için ss li şekilde anlatamıyorum bunun içinde kusura bakmayın

-> İlk baş F10'a basarak 11 tane Reverse Scroll u 14 silk vererek alabiliyoruz.
    -> Ondan sonra kullanmak için scrollumuzun üstüne sağ tıklayarak kullanabileceğimiz seçenekleri açıyoruz.
    -> Orada 4 tane seçenek var 1 tanesi iptal etmek için kullanılıyor.
    --> 1. Seçenek: Move to the last recall point. = Bu seçenek bizi en son return kullandığımız noktaya ışınlıyor fakat bu seçenek pek işimize yaramıyor.
    --> 2. Seçenek: Move to the place where you dead. = Bu seçenek ise en son öldüğümüz yere ışınlıyor. Bu da pek kullanılan bir seçenek değil fakat unique keserken öldüğümüz yere hemen dönebiliyoruz yine int unique killerlar için iyi bir seçenek
    --> 3. Seçenek: İşte geldik unique için en can alıcı noktaya.Bu seçeneğe tıkladığımız zaman ise karşımıza oyun map imiz geliyor fakat farklı bir şekilde , üstünde bazı unique noktaları var.Bunların üstüne geldiğimizde hemen altında küçük bir kutu içinde gideceğiniz yerin adı çıkıyor ve tıkladığımız zaman return gibi beklemiyoruz bir kaç saniye içinde hemen o noktaya ışınlanıyoruz.Ve unique imiz ordaysa hemen dalıp öldürebiliyoruz yoksa kısmet işi ne diyelim.Bu seferde öbür noktalarda deniyoruz şansımızı.Eğer ölürsek hemen şehre gidip tekrar Reverse scroll'un 2. seçeneğini kullanarak hemencecik uniqueimizin yanında bitiyoruz.
    --> 4. Seçenek: i anlatmaya gerek yok ing. bilmeyen bile artık onun ne olduğunu bilir.

2. exotic

exotic Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. seçenekte returnu sonuna kadar bitirmesekte ısınlanabiliomuyuz ?

3. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    evet

4. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3. seçenek geldikden sonra uniq kesmek gerçekten zorlaştı herkes anında gidiyor artık bulan değil daha güçlü hak eden kesiyor diyebilirim.anlatım için ty güzel olmuş

5. _MaYBe1DaY_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim ne demek( :buddha: EXL ) Beğendiyseniz ben teşekkür ederim.Keşke silk olsadıda ss ile anlatabilseydim.

Bu arada;
    Evet bulan değil güçlü olan kesiyor.Adam 100 lvl wiz+life+devil+zerk reverse scroll kullanarak TG ye gidiyor varmı böyle bir olay elindekide +7

İnsan utanır ya hadi hiç kesmedim diyorsan git bir kere kes hepte olmaz ki.
    100 lvl wiz+life+devil+zerk böyle bir charla TG ye dalmaya utanırım resmen.

6. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    yahu ne demek altında unique yazıyorsa levelin önemi yok

7. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce 100 lwl e biraz saygı tg kesen baronet bncede ezikliğin simgesidir bi süre sonra en azından 10 d yi taktıktan sonra en kötü yarkan beklemelı isy. bile ezik kacar (BENCE)

8. _MaYBe1DaY_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1907

9. exleciyiz

exleciyiz Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: