WeAre

Buralıyım
ya ben kurdum ama çalışmadı sonra silkraod a çalışmadı deli oldum tarama yapıyom şuanda inş temiz çıkar bence rev6 verdiğine göre bunda bi iş var hadi hayırlısı siz yine bi virüs taraması yapın kuranlar ama bu işte bi iş var bebeto sen üstüne alınma emeğe saygı :lol:

sağol paylaşım için bişey sorcam bu noconnctor4a varya ona tıklıyom işte bişey çikiyo onu kapatıcammı yoksa ölemi oyuna gircem

ya arkdaşlar ben bu bu botu kurduktan sonra söle bir hata alamaya başaladınm the server is undergoing or check gibi bi hata idi hani oyuna patch gelirken olu oyunu sildim yeniden yükledim ama geçmiyo yardım edin lütfen valla kafayı yiyeceğim

İlk başta rev6 olayını yaptım yukledi bişi succesfly falan sonra nuconnecter yaptım msdos bekliyo şimdi napacam revbota mı tıkmıcam f6 ya mı basıcam ikisini de yapıom bişi yok ortada

dosyalarda bissuru bacckdoor( arka kapı ) trojan worm virüsleri var daha ne olsnu bide rev6 mı omg yaw uzuak durun ark adamlar şifrelerinizi çalmak için bot yapıyolar güvenmeyin istersenzi taratın backdoor gorunce zaten sildim direk pc den o ne ya bide temiz diyolar pfff

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Mitsurugi demiş ki:
dosyalarda bissuru bacckdoor( arka kapı ) trojan worm virüsleri var daha ne olsnu bide rev6 mı omg yaw uzuak durun ark adamlar şifrelerinizi çalmak için bot yapıyolar güvenmeyin istersenzi taratın backdoor gorunce zaten sildim direk pc den o ne ya bide temiz diyolar pfff

ya dosyada hiç bir virüs yok Rev6 dan korkuyorsanız ben ne yapiyim Şimdilik Kulanın Şifremiz Calınır Die Korkuyorsanız Ekran Klavyesi kullnın

BeBeT0 demiş ki:
Mitsurugi demiş ki:

ya dosyada hiç bir virüs yok Rev6 dan korkuyorsanız ben ne yapiyim Şimdilik Kulanın Şifremiz Calınır Die Korkuyorsanız Ekran Klavyesi kullnın
Skilleri dizdim,HEr yazdığını yaptım BeBeT0 ama kasmıyor çalıştıramadım.

BeBeT0

Bilgiliyim
wark1nq demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
Mitsurugi demiş ki:

Skilleri dizdim,HEr yazdığını yaptım BeBeT0 ama kasmıyor çalıştıramadım.
F5 Bas Kasmaya BAşlar

banlamazlar ama hack lerler.ben yukledim oyuna girdim.dc verdi sonra sro ya tıkladım siteye baglanılmıyor dedi.start gelmedi.tekrar kurdum sro yu tavsiye etmem.sabr edin tbot u bekleyin.

Ellerine saglık Bebeto kardesim Supper ama bi problemim var >>> Hani nuconnectoru actıktan sonra REVBOTu acıp F6 ya basacaz yaa , ben f6 basıyom bişi olmuyo ne pencere gelio ne bişi sence Normal mi ...? kahvekeyfi kahvekeyfi

BeBeT0

Bilgiliyim
ranwax demiş ki:
Ellerine saglık Bebeto kardesim Supper ama bi problemim var >>> Hani nuconnectoru actıktan sonra REVBOTu acıp F6 ya basacaz yaa , ben f6 basıyom bişi olmuyo ne pencere gelio ne bişi sence Normal mi ...? kahvekeyfi kahvekeyfi
YApman Gereken Library Filesi İndirip kurman Sonra ğcne Res At ardından bida Dene Mutlaka Gelir Ayrıca Botu baslatamayanlar İçin Baslatma tusu F5 Dir

BeBeT0 demiş ki:
ranwax demiş ki:
YApman Gereken Library Filesi İndirip kurman Sonra ğcne Res At ardından bida Dene Mutlaka Gelir Ayrıca Botu baslatamayanlar İçin Baslatma tusu F5 Dir

Eyw. Kardesim Tesekkurler başarılarının devamını diliyorum extraokk extraokk

rev6 a hiç birzaman güvenmem daha doğrusu char bilgilerini açık olarak yayınlayanlara charımı emanet etmem kimseyede tavsiye etmem!

Bende tüm ayarları yapıyorum ama nedense auto hunt yapmıyo sadece benim manuel öldürdüklerimden düşenleri topluyo

yardımcı olabilecek varmı

indirdim açtım ama içimde bi korku var sana güveniyorum bebeto inş. bişi olmas bu bottan

oyuna girdim ve şu anda ekran kartımıbozuldu bilmiyorum hiçbişey yokken ortada oyunun görüntüleri bombozuk :S

-Resim Silinmiş.

oyun bi anda bole oldu ve

mavi ekran hatası verdi pc yeniden başlattı kendi kendine

mavi ekran hatasının nedeni botmu windows shut down falan yazıodu ... :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt