Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
YA BİRİSİ CEVAP WRSEN SU ANDA SADECE 1. CLİENTTEN DENİYORM 2. ve 3. ACABİLİRMİYİM?

Çok teşkkürler arkadaşlar allah razı olsun..

Derdim ama bakcam artık çalışyomu şu anda 3-4 dk oldu ve daha girmedi.

bende de oluyor kardeş şimdi o siyah ekrana giriyorum söylenenleri yazıorum oradaki ip leri sonra enter a basıyorum ama hepsinde söz dizimi hatalı diyo en başında da bişey diyo yazdıktan sonra enter a basmayacak mıyız daha önce o siyah ekranla çok uğraşmışlığım yoktur da tam olarak açabilir miyiz o kısmı yardım lütfen

WolfKinGS demiş ki:
bende de oluyor kardeş şimdi o siyah ekrana giriyorum söylenenleri yazıorum oradaki ip leri :?: sonra enter a basıyorum ama hepsinde söz dizimi hatalı diyo en başında da bişey diyo yazdıktan sonra enter a basmayacak mıyız daha önce o siyah ekranla çok uğraşmışlığım yoktur da tam olarak açabilir miyiz o kısmı yardım lütfen
netstat -n

Yazcaksın kardeşim.

svs58 demiş ki:
WolfKinGS demiş ki:
bende de oluyor kardeş şimdi o siyah ekrana giriyorum söylenenleri yazıorum oradaki ip leri :?: sonra enter a basıyorum ama hepsinde söz dizimi hatalı diyo en başında da bişey diyo yazdıktan sonra enter a basmayacak mıyız daha önce o siyah ekranla çok uğraşmışlığım yoktur da tam olarak açabilir miyiz o kısmı yardım lütfen
netstat -n

Yazcaksın kardeşim.
onu da yazdım zaten ben şunu öğrenmek istiyorum biz bu netstat-n i yazdık ya enter a basacağız di mi ip leri yazdıktan sonra da basacağız di mi

WolfKinGS demiş ki:
svs58 demiş ki:
WolfKinGS demiş ki:
netstat -n

Yazcaksın kardeşim.
onu da yazdım zaten ben şunu öğrenmek istiyorum biz bu netstat-n i yazdık ya enter a basacağız di mi ip leri yazdıktan sonra da basacağız di mi
netstat -n yaz entera bas, IPLERİ yazmıcaksın canım kardeşim netstat -n yazdıktan sonra orda çıkan ipLerin arasından aricaksın sana verdiğimiz IpLerden birisi çıkması gerek.

WolfKinGS demiş ki:
bende de oluyor kardeş şimdi o siyah ekrana giriyorum söylenenleri yazıorum oradaki ip leri sonra enter a basıyorum ama hepsinde söz dizimi hatalı diyo en başında da bişey diyo yazdıktan sonra enter a basmayacak mıyız daha önce o siyah ekranla çok uğraşmışlığım yoktur da tam olarak açabilir miyiz o kısmı yardım lütfen
kardeş netstat-n değil "netstat -n" arada boşluk olacak :D

baris_41 demiş ki:
WolfKinGS demiş ki:
kardeş netstat-n değil "netstat -n" arada boşluk olacak :D
Aynen bunada dikkat edin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt