1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rev6 Açıklama

1. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Joymax is about to revive Silkroad.
    If this morning update is what we believe it is, Silkroad might start to become lively again. Joymax did failed to release version (1.162 and 1.163) of sro_client and did a rollback. But this update, if my belief is right, might be one of the long awaited queue system for the login. Which failed during it first test making that nobody could login and they decided to rollback to the old client and server.

Error happened right after the captcha which the only link we can think of would be that it tryed to send the user to a queue system which should then accept the user to login. But that new feature had a small bug or mis-configuration making the player to DC. While this is only a supposition, but no matter what... I would definitly love Joymax if such a feature is coming soon.

Either an update to prevent bot or a long awaited queue login system.
    Either are fine, but seriously, a queue login system would make silkroad a game which could be enjoyed finally by real user and not only by bot.
    - no more client crashing because the server full
    - no more NoDC client required
    - only 1 captcha to fill
    - can wait in line for hours but at least you have a spot to play

HemenCevir Kötü Çeviriyor benim bildigim ing ilede adam gibi tr olmaz Ama Kötü Bi Uyarı Oldugu Kesin

2. XpressKilla

XpressKilla Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    az anladım şu anki client geri alıncakmış iki hafta sonra dressler flaan gitçek ama lvl leri bilmyom

3. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Öyle Anladım Ama Jm bunu Neden Yapıyor onu anlamadım

4. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    enn basitinden bir teorii geliştirmişler :

Diyorlarki bu 5 dakika kadar sana resim gemiyor, sonra geliyor olması sizi büyük bir ihtimalle kuyruğa atıyor, ve sonra 100% olarak giriyorsunuz, eğer böyleyse güzel, değilse bug ı fixlemelerini istiyoruz diyor...

5. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bide 5 Sene Sonra Tüm Botlar Çalışmıcakmıs Nedeni Bilinmiyor Teori

6. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ehm nerede yazıyor?

7. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu Açıklama Rev6 Diyerleri Bot sitelerinde

8. HellBoys

HellBoys Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci valla
    burda joymax ın yaptığı bir düzenleme sayesinde girmek için saatlerce uraşsak bile dc yemeden oynıya biliceğimizi söylüyor

9. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şunun tam türkçesini yazabilecek biri varmı çok m€r@k ettim şimd1

10. cyberwar

cyberwar Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Joymax, Silkroad'ı canlandırmak üzeredir.
    Eğer bu sabah güncelleştirmesi, bizim, onun olduğuna neye inandığımızsa, Silkroad, yeniden canlı olmaya başlayabilirdi. Joymax, sro 'clientten (1.162 ve 1.163) uyarlamayı bırakmak için başarısız olmuş olan yaptı, ve bir rollbacğa yaptı. Ama bu güncelleştirme, eğer benim inancım, doğruysa, login için uzun beklenen kuyruk sisteminin biri olabilirdi. Hangisi, başarısız oldu, o esnasında ilk olarak, hiç kimsenin login, yapamadığını yapmayı test eder, ve onlar, yaşlı müşteri ve servisçiye rollbacğa kararlaştırdı.

Hata, tek bağlantının olduğu captchadan sonra doğru oldu, biz, düşünebiliriz, onun, sonra logine kullanıcıyı kabul etmeli olan bir kuyruk sistemine kullanıcıya yollamayı denediği olacaktı. Ama yeni özelliğin, DC'e oyuncuyu yapıyor olan küçük bir hata veya mi-biçimi olduğu. Bu, sadece bir tahmin olurken, ama ne olduğuna bağlı olmaksızın... Ben definitly sevgisi, yapacaktım, Joymaxım, eğer bu kadar özellik, yakında geliyorsa

Bot ya da uzun beklenen bir kuyruk login sistemini engellemesi için ya bir güncelleştirme.
    Her biri, iyidir, ama cidden, bir kuyruk login sistemi, sonunda gerçek kullanıcı tarafından ve sadece bot tarafından beğenilemeyen bir oyunun olduğu silkroadı yapacaktı.
    Daha fazla gerektirilen NoDC müşterisi -Daha hiçbir müşteri çarpması değil çünkü dolu servisçi- -Doldurması için sadece 1 captcha-, saatler için sırada bekleyemez, ama senin en azından, oynaması için bir noktan var

tamamen hemencevir.com sitesi aracılıgıyla cevrilmiştir ne kadar anlasak kardır :P

11. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir kuyruk sistemi geliyor sanırım. Yani Login olacağız. DC yemeden oyuna girmek için şu anda 200 cü sıradasınız gibi bir bekleme olacak bence olması gayet mantıklı girmek için gir-çık uğraşıyoruz.

> Şahsen soyulma korkusu yüzünden İllegal programda kullanmayanlar var.

12. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Çok haklısın presiz arkadaşlar için çok faydalı olacak bir sistem olurma bence cırkı çıkar :D

13. Prø¢yøn

Prø¢yøn Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her yenilik iyidir fikrindeyim hadi bakalım hayırlısı ...

14. aboc

aboc Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Snn Bilmediqin;Bizi bilenin bildiği Yerdeyiz.....
    ya presiz oyunculara girişlerde yardım edilmesi saçma tamamen ticaret mantığına aykırı
    Benim korkum Sro yakında bizi bi tufaya getircekte ALLAH korusun diyorum sadece