1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rev BoT hakkında yardım

1. dj_shark

dj_shark Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden muhendisi...
    Arkadaslar rev bot u zor da olsa çalıştırdım yalnız kasma yerine götürüyorum hiçbişi yapmıyo bi kere dalıyo sonra göturuyprum tekrar kasma yerine kasmıyo bunun ayarlarını nasıl yapabilirim sabit topiği vermeyin lütfen açıklayıcı değil

2. imam44

imam44 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence o botla uğraşma en son hadisede onların parmağı vardı nice 80 lvllik charları yerle bir ettiler şimdi o botu kullanırsan ve ilerde yandım anam dersen bu yazdıkları bi hatırla ve dövünmeden sadece bu şekilde :mrgreen: sırıt çünki yapacak başka bişi olmucak :lol:

3. dj_shark

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden muhendisi...
    ben ekran klavyesi olmadan şifremi id mi hiç girmedim ve aynı riskin diğer botlarda da olduguna inanıyorum çalınmaz gibi geliyo çalınsa da dünyanın sonu değil oyunun zevkini almak önemli yardım edecek var mı soruma ?

4. imam44

imam44 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla kardeş ekran klavyesi felan hikaye mouse picture ve klavye kontrollu keylogerlar cıkalı tarih olucak belki bilmiyosundur onuda bırak revbot antivirus testlerinden rahatca geçiyo çünki dosya temiz ne keyloger nede trojana var o dosyalarda buna ihtiyacları yok o botu kullandığında sendeki veriler paket olarak ilkin reve ordan silkroada gidiyo kısacası adamlar snn charın donuna kadar görebiliyo inş sos felan olmazda fazla üzülmezsin ilerde bunları snn için diil bu botu kullanmaya kalkanlar olur diye yazıyorum hazır konu acılmışken extraokk

5. dj_shark

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden muhendisi...
    söylediğin şeyler çok mantklı ama ben oyunun piskopatı değilim zevkine oynuyorum çalınırsa çalınsın ama çaldıramamaya da çalışırım extraokk elle kasılmıyo :) ille de bot lazım ben nası çalıştıgını bilmek istiyorum beceremedim... bot çalışıyo ama kasmıyo oldugu yerde bekliyo startı falan yok heralde bunun ayarların birinde koordinat ayarı var ordan koordinat ayarı da yaptım kendim göturdum kasmadı çözüm var mı Question

6. eonder87

eonder87 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    herkez charı calınacak die korkuyo :lolmuch: ben bilsem yapardım ama dalmıyo bos bos duruyo baska bisi yaptıgı yok... Neutral

7. wolwerinetr

wolwerinetr Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief
    beyler adam size botun nasıl calıstıgını soruor sız carın calınıcak kullanma dionuz :lol: bilsem ben anlatırdım ama hic kullanmadım o yüzden bilmiorum Sad