:?!!! arkadaşlar bir çok rev bot kullanıcısı atak yapmamasından bahsediyordu bunun nedenini az evvel buldum hunting areadahi kesim alanını kontrol edin ve koordinatları bir daha girin o an durduğunuz yerdeki koordinatlarıda elle girebilisiniz görün nasıl atak yapıyo kemalist kardeşim bunu sabitine eklersen sevinirim extraokk rev bot + nu bot kullanımı açıklamalı linki tıkla viewtopic.php?f=53&t=35955

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Karşımıza İlk Gelecek Ekran Bu Olacak Burada Botumuzun Kasmasını İstediğimiz Yerin X-Y Kordinatlarını Gireceğiz. Buna Ek Olarak Altındaki Enable Hunting Seçeneğinide İşaretledikten Sonra "Add Hunting" Diyeceğiz...

bak kuzen onlar ayarlar yenilemesi geç oluyo bazen kale içi koordinatları kalıyo dip not kesin kontrol az evvel başıma geldi kael içinde ki korrdinatlar kalmış orada ad huntig dededim gezeliyo bi kontrol çaktım anında kesin onlardada bu olay var koordinat yenilemiyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayabusa_ demiş ki:
bak kuzen onlar ayarlar yenilemesi geç oluyo bazen kale içi koordinatları kalıyo dip not kesin kontrol az evvel başıma geldi kael içinde ki korrdinatlar kalmış orada ad huntig dededim gezeliyo bi kontrol çaktım anında kesin onlardada bu olay var koordinat yenilemiyor
2 Yazdığındanda Bişi Anlamadım :lol: Açık Bir Dille İfade Edersen Kendi Konumada Ekleyeceğim.

Bu Arada Yeni Topic Açmak İstemedim Buradan Söyleyeyim Şu Anda İsrobot Bot Test User Olarak Giriş Yapıyor Yani Serverdaki Sorunlar Çözülene Kadar Ücretsiz...

Yukarı Alt