Karakter Adi : aLoNeDeviL / 80 Lv!
Build : Fire 80 light 80 pac 80 cold 60
Satış yöntemi : Vericeğim Hesap No'ya Yatırılacak.
Istenen karşılık: 60 TL
Özet : 63 beyaz kurdu , 2 ölü peti Squirrel , rabbit, 30m 72+4 bowu vardır. ( crit 10 )

Karaterin HP , MP , Exp , SP , Gold Durumu :

Karakterin Login Ekranı :

Karakterin Seti & Acc Seti :

Karakterin Yan Charındaki Guildin Kasası & Atack Peti :

Mopneet

Tüm mastery'i harcamak akıllı işi değil bence. 90 lv gelirse ne yapmayı planlıyorsunuz?

Mopneet demiş ki:
Tüm mastery'i harcamak akıllı işi değil bence. 90 lv gelirse ne yapmayı planlıyorsunuz?
kasarken cursed toplamak mümkün, zaten sitesinde oylama yapıldı, cap yükseltilsin mi diye fakat yükseltilmesin geldi açık farkla.

Takımı
Galatasaray
hatembaba demiş ki:
Retro Cap 80 Yani 90 Geleme İhtimali Sıfır Eski Sroyu yaşatma Amaclı Yapıldı :thumbsup: :thumbsup:
ihtimali sıfır falan değil anket yapıldı böyle kalsın çıktı sonuç gün gelip de insanlar bu capten sıkılınca 90a geçmek isteyecekler zaten bana söyler misin eski sro hep 80de mi kaldı?

SarkoLata demiş ki:
hatembaba demiş ki:
Retro Cap 80 Yani 90 Geleme İhtimali Sıfır Eski Sroyu yaşatma Amaclı Yapıldı :thumbsup: :thumbsup:
ihtimali sıfır falan değil anket yapıldı böyle kalsın çıktı sonuç gün gelip de insanlar bu capten sıkılınca 90a geçmek isteyecekler zaten bana söyler misin eski sro hep 80de mi kaldı?
afedersiniz bu olay beni ilgilendirmiyor, evet anket yapıldı sonuç olumlu olmadı diğer anketi ne zaman yaparlar bilemem artık. Fakat 90a uzarsa daha iyi olur cursedle düşürürüz buildleri problem olmaz. :coffee:

bu haliyle 60 TL beyler çok çok uygun fiyat.

dışarı çıkıyorum özel mesaj ya da konu altından ulaşabilirsiniz bana.

Yukarı Alt