Bazı kişiler hakikatten can sıkıcı olabiliyor.
Umudunu kaybetmiş insanın , kaybedecek başka birşeyi kalmamıştır. Resimlerin mükemmel değil , ama neye göre mükemmel değil ? Eğitim almış birilerine göre mükemmel değil. Bu konu hususunda hiç eğitim almamış biri olarak gerçekten iyisin. İçinde istek ve arzu varsa yapmalısın. Başarırsın.

Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
Bazı kişiler hakikatten can sıkıcı olabiliyor.
Umudunu kaybetmiş insanın , kaybedecek başka birşeyi kalmamıştır. Resimlerin mükemmel değil , ama neye göre mükemmel değil ? Eğitim almış birilerine göre mükemmel değil. Bu konu hususunda hiç eğitim almamış biri olarak gerçekten iyisin. İçinde istek ve arzu varsa yapmalısın. Başarırsın.
işte ben bu sözü bekliyordum gerçekten sağol....Eğitim almadım hiç küçüklüğümden beri resme aşığım sadece bu aşkı büyütmek istiyorum keşke lafından nefret ederim ama keşke zamanında eğtim ala bilseydim şuan belki iyi çizimler gösterebilirdim..... işte hayat öncelikleri bir adım öne çıktığından kendinize zaman ayırma vakti bu zamanmış diyorum...kısmet böyleşmiş diyip pes etmeyi düşünmüyorum içimdeki istek resme aşık olduğum ilk gün ki gibi hayla var sadece yaş farkı var ama hayla geçmiş değil....umarım iyi bir eğitim alıp daha iyisi için uğraşmak istiyorum...

Hacım belediyelerin ücretsiz resim kursları felan vardır onlara git sor ordaki hocalar felanda yardımcı olur antalyada ASMEK olması lazım ücretsiz resim eğitimi veriyor ve talep iyi gördüğüm kadarıyla. bulunduğun mevkilerdede vardır mutlaka . sana tavsiyem önce biraz basit eğitim alarak başla ücretsiz kurslar sonra üniye geç en azından biraz teknik eğitimin olur . bu benim görüşüm tabikide

Yukarı Alt