Merhabalar arkadaşlar,

öncelikle beni tanıyan arkadaşlar EXL üzerinde uzun süredir bulunduğumu bilirler... Char yapılandırmaları bölümünde EXL'in ilk aylarından kalma build yapılandırmalarım bile hala mevcut ^^

Gelelim guildimize...

Bendeniz talihsiz bir olay sonucu 85lw charımı kaybettim... Şuan 57lw lik bir wizard ile oyuna tutunmaya çalışıyorum...

Guildim ki kendisi 4.seviye üye alımlarına başladı...

40.Seviye ve üstündeki herkesi guildime beklerim... :starving:

Yeterki oyunu seviyeli olarak oynayıp tadına varmak isteyen kişiler olun... :twisted:

Herkesi bekliyorummm :coffee:

Oyun içinde PoWeReD ve arkadaşım olan Partridge ile pmleşerek bize çok rahat bir şekilde katılabilirsiniz :beer:

Görüşmek dileğiyle... :starving: :starving: :starving:

Ayrıca 52+ Gelen üyelerimizle sağlam exp partiler kurabiliriz... (ki partimizde bir wizard, cleric ve warrior açığı bulunmaktadır)

3Lw olduk %20lerdeyiz... 2kişilik yerimiz kaldı... Saygılarımla...

Niye edit yapamadığımı anlamadım ama söylemeyi unuttuğum birşey var

eğer 0 dan mayada başlayacaksanız ilk 26-30lwinizde onglarda sizlere yardımcıda olabiliriz.. Herşey guildimiz ve sizler içün (ayrıca Ücretsiz)

TWEETY demiş ki:
Merhabalar arkadaşlar,

öncelikle beni tanıyan arkadaşlar EXL üzerinde uzun süredir bulunduğumu bilirler... Char yapılandırmaları bölümünde EXL'in ilk aylarından kalma build yapılandırmalarım bile hala mevcut ^^

Gelelim guildimize...

Bendeniz talihsiz bir olay sonucu 85lw charımı kaybettim... Şuan 57lw lik bir wizard ile oyuna tutunmaya çalışıyorum...

Guildim ki kendisi 4.seviye üye alımlarına başladı...

40.Seviye ve üstündeki herkesi guildime beklerim... :starving:

Yeterki oyunu seviyeli olarak oynayıp tadına varmak isteyen kişiler olun... :twisted:

Herkesi bekliyorummm :coffee:

Oyun içinde PoWeReD ve arkadaşım olan Partridge ile pmleşerek bize çok rahat bir şekilde katılabilirsiniz :beer:

Görüşmek dileğiyle... :starving: :starving: :starving:

Ayrıca 52+ Gelen üyelerimizle sağlam exp partiler kurabiliriz... (ki partimizde bir wizard, cleric ve warrior açığı bulunmaktadır)
Güncel... :twisted:

Ayrıca resimler yakın zamanda gelecekler [horny21

NewLineAge demiş ki:
bende maya da oynuyorum 18 lvlim
Oyunu ciddi manada düşünüyorsanız yani iki gün sonra bırakmam 110olana kadar varım diyorsanız 2-3saat sonra PM inizi bekliyoruzz :twisted:

Eğer guilde özel 1 ay ong darn yaparım diyorsan hemen atlar gelirim hiç çıkmamak uzere

Arkadaslar ben 2 aydir maya serverinde oynuyorum. Yanliz 8-5 calisiyorum aksamlari oyunda oluyorum genellikle ve oyunu sonuna kadar oynamayi dusunuyorum :) su ana kadar ne guildim var ne de arkadasim :D oyle kendim kasip duruyodum. Eger seviyeli ve durust bir guild olursa katilabilirim. Karakterim level 45 wiz-cleric olarak ilerliyorum. ama soyledigim gibi 8-17 arasi calsiyorum bu arada Turkiyede degilim :)

bende çok çok uzun zaman önce ara vermiştim bugün mayada tekrar başladım şu anda 8 lvlim kasmaya başladım wizard açtım .)

Yukarı Alt