Respect demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Sitemizin Yeni Loaderi Hepimize Hayırlı olsun. Her versiyonda çalışacaktır...
*** LOGOYA İLK TIKLADIGINIZDA CLİENTİN YERİNİ SORACAK SİZE SİLKROAD NEREYE KURULUYSA İÇİNE GİRİN sro_client İ GÖSTERİN.***

Download Link:
- Resim Silinmiş.
http://rapidshare.com/files/131099613/Respect_Loader_v3.rar.html
- Resim Silinmiş.

Kod:
Pass: www.extraloob.com
Virüs taraması Sonuçları:
Tık!

Farklı Clientlerde Sorun yaratıyor Lütfen En Son Sürüm Bot clienti İle Çalıştırınız

Fatal Error Hatası alanlar En son bot clientini Yüklerlerse Sorun Kalkar :wink1: Başka clientlerde ( NoDc client vs. ) Bu hatayı alırsınız

Client resmi Çıkıyor ama oyuna bağlanmıyor,Şifre yazma ekranı gelmiyor Ne yapmalıyım ?

Görev yöneticisinden sro_clienti kapatın, Loader ile baştan client açın :wink1:

Herşey doğru Yinede hata alıyorum ( C8,C9 da veriyor)
* Loader dosyasının içindeki Yapılandırma dosyasını Silin Loader logosuna tıklayın clienti gösterin, Sorun kalkar :wink1:

Not : C 10 Hatası alanlar Loopback Adaptor açık ise kapatsınlar.

Saygılarımızla ,
exl2014-logo1.png

bu bulunanları bi açıklarmısın ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Spare demiş ki:
iyide güzel kardeşim bunlar dandik anti virüslerin bulduğu dandik virüsler.

güzel sölüyosunda tarama sonucuna tıkladığında hata veriyodu

o yüzden koydum

inş sorun çıkmaz

Spare_

Bilgiliyim
merak etmeyin bakın bu forumdaki admin,global moderatör,moderatör olan herkeze güvenin sadece deneme moderatörler yani benim gibi ufak yetkililerinkinde bu kadar inceleyin. Hele hele Respect(Cihan) abi'den asla zarar gelmez. :muck:

Spare demiş ki:
merak etmeyin bakın bu forumdaki admin,global moderatör,moderatör olan herkeze güvenin sadece deneme moderatörler yani benim gibi ufak yetkililerinkinde bu kadar inceleyin. Hele hele Respect(Cihan) abi'den asla zarar gelmez. :muck:

temennimiz :popcorn:

Spare demiş ki:

peki bişey sorcam bunlar zararsız tamam öle diyosanız doğurudur ama neden konuyolar bunu anlamıyorum açıklarsan sevinirim :!: :think: :popcorn:

Absence

boss33 demiş ki:
Spare demiş ki:

peki bişey sorcam bunlar zararsız tamam öle diyosanız doğurudur ama neden konuyolar bunu anlamıyorum açıklarsan sevinirim :!: :think: :popcorn:
Bazı bakteriler vardır bağırsaklarımızda yaşarlar Vücudumuzun üretemediği dışardan almak zorunda olduğu besinleri bize sağlarlar

Önemsiz bir virüs sen düşündün ki kırmızı yazı çıktı keylogger felan atmışlar. :wink1: Hata verebilir dedi çözümüne söyledi. :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
lol. Yani Respect'in kendi yazdığı programda bile virüs var diyorsanız. Üstelik charı soyacak adam da Respect. Hiç aklımın ucundan geçmedi Respect'in programında virüs olduğu. :lol:
Açıkçası böyle saçma sapan anti virüslerin bulduğu virüslere virüs demek ve program yazcısına bu tarz bir gönderme yaparak programını kötülemeye çalışmak hiç akıl kârı değil :think:

Yukarı Alt