NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
Limanerg demiş ki:
cyclone demiş ki:
rsro dahil degil demi buna ?
rsro isronun kapsama alnındaki biy orun nasıl ksro jsro fln varsa rsro da ölye.Onlar private server değil :nod:

ecsro ile anlatılan private serverlardır ksro-rsro-isro bunlar resmi olanlardır :muck:
bende onu anlatamya çalıştımda pek açıklayıcı olmadı galiba :beer:
ps:gerekli açıklama için teşekkürler... :kalp:

Tam zamanında satmışım Account'umu gerçi 100 lv charım vardı ayrı o gitti :/
Kimimiz için iyi çoğumuz için ise kötü oldu geçmiş olsun herkese.

Tum ecsro lar giti dimi Nomi,Vip,Ecsro bide dava acti diyosunuz dava sadece ecsro ya mi swsro ya bisey olmuyomu sjssro yada mysro ?? hic birini oynamiyom rsro oynuyom ama merak ettim :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Charlarını kaybeden arkadaşlara geçmiş olsun, 2 sene önce iyiki bırakmışım ..

vay be WoW bile private serverleranı bir çözüm bulamazken silkroad çözümü kökten getirdi silkroadın farkı burdada ortaya çıktı bende 96 lv charımı kaybettim ama ne yalan söyleyeyim üzülmedim helal olsun Joymax'a

sanmıyorum istedikleri kadar kapattık desinler yine ille açılır olmadı başka bi ad altında charlar aynı kalırmı bilemem ama yenisi açıldığında eski formunu geri kazanmak için çeşitli telafiler yapılabilir ben sadece bu ecsronun bitmesine inanmam için en az 1, 1.5 yada 2 ayın ecsro hakkında hiçbi haber gelmeden öyle geçmesi lazım benim görüşüm budur

Sanırsam tam bitmedi yeni bir sro açmak için uğraşıyolar ve ecsro serverlerinde çarı olanlar yine o yeni açılan sw de mevcut lvlinde başlıcak.
Ben böyle duydum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem...

Bence ECSRO DBLeri Hacklendi veya silindi.Sonrasındada Üyelerden Tepki Almamak İçin Joymaxa Suç Atıyorlar Benim Görüşüm Budur. ECSRO Yetkilisi İlede Görüşmüştüm 3-4 Gün Önce Oda Söylemişti.DBler silindi diye.

DesTR0YeR demiş ki:
Sanırsam tam bitmedi yeni bir sro açmak için uğraşıyolar ve ecsro serverlerinde çarı olanlar yine o yeni açılan sw de mevcut lvlinde başlıcak.
Ben böyle duydum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem...
öle birşey olacağına sanmam :wink1:

Yukarı Alt