Benim başka bunula ilgili konumuzda dediğim gibi..
Daha önceden biliyorum bu adamı ki çok dürüst bir insandır ayrıca bunun tersi var bazı sitelerde konu oluyoruz şöyle açıklıyayım,bazen adımıza iyi veya kötü konu açılıyor bizim reklamımız,bazen İllegal vs. vs. şeylerle şuçlanıyoruz yine bizim reklamımız,bazende imzalara avatarlara konu oluyoruz buda bizim reklamımız..
Ki o sitede duranların vay haline tüm bu olanları onlarda görüyor ve kimdir yahu bu extraloob diyip siteye giriyor..

Her zaman dediğimiz gibi:
Reklamın iyisi kötüsü olmaz..

İmzalarına vs. dikkat edin.. Wink

Takımı
Besiktas
:) insanlar cidden çok kıskanç varlıklar ordaki modlar bile Tbot crack yada modifier için kesin üyedir forma Razz

Server
Takımı
Galatasaray
ant0ny0 demiş ki:
extranoob un hayatı hırsızlık , extran00b adı üstünde..

kurduğu abdurik site ile , yaptığı çalıntı haberlerle , 15 yaşındaki moderator ekibiyle , 10-15 yaş gurubuna hitap ediyor..

yalakalıkta sınır yoktur ^^
Bunu Söyleyen Adam Co-Admin Evil or Very Mad

Neden konu editleniyor , konuşmak yasakmı ?

hiçbiryeri savunmuyorum , global istatistikleri ortaya koyuyorum...

- Resim Silinmiş.

Extraloob.com has a traffic rank of: 132,472

Onlineoyun.gen.tr has a traffic rank of: 517,8146

kaynak : http://www.alexa.com/data/details/traff ... yun.gen.tr

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

|0|

rank8
Beyler Ben Bu EXTRALOOBU İlk Açıldığından Beri Biliyorum Zamanında Az Yolsuzluk Yapmadı...

Kaç Adamı kandırdılar Üyeleri Uyuttular...

Adamlar SM Yayınlıyordu SM İçin Birsürü Reklama Tıklatıyordu SM Vermiyordu :lolmuch:

YANİ BU EXTRALOOB BÖYLE BİR SİTEYDİ ŞUAN BİRAZ DÜZELDİ GİBİ BİRŞEY...

|0| demiş ki:
Beyler Ben Bu Siteyi İlk Açıldığından Beri Biliyorum Zamanında Az Yolsuzluk Yapmadı...

Adamlar SM Yayınlıyordu SM İçin Birsürü Reklama Tıklatıyordu SM Vermiyordu :lolmuch:

extrabeer

danger358 demiş ki:
|0| demiş ki:
Beyler Ben Bu Siteyi İlk Açıldığından Beri Biliyorum Zamanında Az Yolsuzluk Yapmadı...

extrabeer
:lolmuch: neyse :lolmuch:

|0| demiş ki:
Beyler Ben Bu EXTRALOOBU İlk Açıldığından Beri Biliyorum Zamanında Az Yolsuzluk Yapmadı...

evet bende hatırlıyorum o tıklama muhabbetlerini..

çekemeyenler çatlasın meyva veren ağaç taşlanırmış derler sitemiz hakkında atıp tutmaları bu nekadar büyümüş olduğumuzu gösterir extraokk

Bu gün bende silkroadonline.net in haftalık screenshot sayfasında birinin yorumuna rastladım .. Bunlar harbiden extraloob ailesini çekemiyorlar arkadaşlar. Adam orda demiş ki extraloob.com daki bütün oyuncular bot kullanıyor onları banlayın filan gibi bi kelam etmiş ingilizcem fazla yok ama..

Ama bi gün bu forma muhtaç kalacaklar..
Biz extraloob ailesi olarak ii ve ya kötü elimizden gelen yardımlarla onların suratlarına bi tokat misali carpacazz..

ben bu siteyi bilmiyodum biri glabal atıp siteyi kötüledi merak ettim girdim hoşuma gitti

Yukarı Alt