ilk başta saat yönünün tersidne dönüyodu sonra bi daha baktım saat yönünde dönüyor :mrgreen: ben 2 tarafıda eşit kullanıyorum o zaman :P

addIcFb

Aileden
TwiLighT demiş ki:
ilk başta saat yönünün tersidne dönüyodu sonra bi daha baktım saat yönünde dönüyor :mrgreen: ben 2 tarafıda eşit kullanıyorum o zaman :P
yani idiot sun :P heheheh :mrgreen: ?!!!!!!...

belli bir süre sağ tarafa dönüyor sonra sola bu resim (resim mi neyse işte) yapılırken belli bir süre sağa belli bir süre sola dönücek şelikde ayarlanmış olabilir ğere böle bişi yoksa bn 2 tarafada dönerken görüyorum...

2 yöne dönüşüde çok basit görülebiliyor...

eğer size göre sağa dönüyorsa resme tam bacaklar bitişikken üstten altta doğru gözünüzü süzerek bakın tam aksi yöne döndüğünüz görürsünüz...

eğer size göre sola dönüyorsa resimde sabit ayağın gölgesine bakın ve oradan gözünüzle süzerek üste doğru gidin tam aksi yöne dönmeye başlayacaktır...

Her iki yönede döndüğünü gördüm ilk başta kale almadım ama çok dikkatlı bakmayın her iki yönede döndüğünü göreceksiniz uvv heyecanlandım la..Bende saat yönünün tersine dönüyodu saat yönünde döndürmeye çalıştım kastım olmadı sonra bi bakim dedim pat döndü ama kısa sürdü harbi güzelmiş ama kıllandım yine de yemiyonuz dimi bizi

Bu olayın açıklamasını internette gezerken okudum
Tamamen göz yanılmasıymış yapan capon birisi ^^

resim bi sağa bi sola dönüyo :d

Kandırmaca bunlar...

Reklam kokan hareketler...

Forum ağladı bea :cry:

Yukarı Alt