-Resim Silinmiş.
Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz.
Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz.

Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür.

Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.

BU BİR ŞAKA DEĞİLDİR. HER İKİ YÖNDE DÖNDÜĞÜ GÖRÜLEBİLİR..
yön değişme zamanı da önemli arada geçen zaman dereceyi etkiliyor.
ama şu nu unutmayın bu topraklarda yaşayanlar dünyaya hükmetmişler sizlerde onların mirasçılarısınız sakın konuyu alaya alamayın bu konu yurt dışındada uygulandı ama herkes iki yönü göremedi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
delirtmeyin beni sağa dönüyor bu tabiki de :lolmuch: :mrgreen:

şaka şaka ben her iki yöne dönerken gördüm bunu akşam bir de kafam dumanlıyken bakayım o vakit tam cevabı veririm ben size :lol:

Beijo

Bilgiliyim
bence doğru diil ama 30 snye fln baktım saga döndü sonra sola dönmeye basladı sonra kafamı salladım tekrar saga döndü :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
rofl su an gözümü her kapayıp acıtıgımda değişik yöne dönüyor :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
gerçek degildir bu yaw herkesin IQ'su 160 olamaz herhalde herkes dönüyormus gibi görüyor... :mrgreen:

Ben farklı birden çok IQ testlerine girdim genelde 170-180 civarı çıkartıyorum ama resim herzaman sağa dönüyor.Bunun IQ la alakası yok görme bozukluğuyla alaksı var :lol:
Gözlerinizi boşuna şaşı yapmayın:D Dinç bir kafayla, düzgün bir bakışla bu resim sonsuza dek bakılsa herzaman sağa döner.Bunu yapan kişinin IQ yu ölçmesi için Kendisinin artık IQ kavramının çok üstünde, bütün evreni kapsicak bir zekaya sahip olması gerek.
Güvenilir bir test değil ve zeka çok branşlı bir daldır.Bir konuda çok zeki olan diğer konuda çok zeki olmayabilir.

beyler salak olmayın ii bakarsanız ilk başta sağa dönüyo belli bir süre sonra sola dönüyo
i

yok doru ben ilk topice girdimde sağ tarafa dönüodu gözümü kapatıp 2x2 yi düşündüm sola dönmeye başladı :mrgreen:
başka bi zaman topice girdimde durmuştu hiç biyere kıpırdamıodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

neden kara kara koymuşlar normal koysalardı daha güzel olurdu :mrgreen:
soldan sağa dönüyo gördüğüme göre Cool

Yukarı Alt