exlnwo.png

İnternete bağlantı, ev ya da işyerinizde diğer bilgisayarla bağlantı ve aralarında dosya alışverişi yapmak amacıyla AĞ KURULUMU nasıl yapılır. Resimli anlatım. Buyurun

Masaüstü Ağ Bağlantılarım' tıklayın

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Alttaki seçenekte modemizin direk bilgisayara bağlıysa Diğer seçeneğini işaretleyin...
Ve çıkan pencerede tekrar ileri diyerek adımları izlemeye devam edin...

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Saygılarımla,

topicsonugorseli.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
peki bu bağlantıyı iki farklı pc arasında yapabilirmiyiz yani. birbirleri arasında bi bağ olmadan. nasıl desem biri anyada biri konyada

angela demiş ki:
peki bu bağlantıyı iki farklı pc arasında yapabilirmiyiz yani. birbirleri arasında bi bağ olmadan. nasıl desem biri anyada biri konyada
Herhangi bir bağ olmadan ağ kurmak imkansızdır... :mrgreen:
Utp kablo ile maximum 100mt(Ara besleyici olmaksızın) uzakta ki bir bilgisayardan veri kaybı olmaksızın bir ağ kurulabilir...

Leo Kenzo demiş ki:
angela demiş ki:
Utp kablo ile maximum 100mt(Ara besleyici olmaksızın) uzakta ki bir bilgisayardan veri kaybı olmaksızın bir ağ kurulabilir...
benim tek derdim arkadasımla cod4 oynamak. hamachi kurduk ,kurdukta birbirimizi hamachiden görüyoz ama iş lan dan oynamaya gelince birbirimizi göremiyoz

angela demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
angela demiş ki:
benim tek derdim arkadasımla cod4 oynamak. hamachi kurduk ,kurdukta birbirimizi hamachiden görüyoz ama iş lan dan oynamaya gelince birbirimizi göremiyoz

Anya ile konya arasında dediğim doğrultuda bir kablo sisteminiz varsa sorunsuz kurulabilir...

Yukarı Alt