1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Resident Evil 5 Geliyor

1. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

Resident Evil: Afterlife sinemalarda gösterilmeye başlandığı hafta film serisinin yönetmeni Paul W. S. Anderson, serinin beşinci filmi için görüşmelerin başladığını açıklamıştı. Aradan geçen sürede bir devam filminin daha çekilip çekilmeyeceği yönünde sürekli toplantılar düzenleyen yapım şirketleri, sonunda karara varıp serinin devam etmesi görüşünde birleştiler.

Sony Screen Gems’ten yapılan açıklamaya göre Milla Jovovich ve ekibi serinin beşinci filmi için de kadroda olacaklar. Resident Evil hayranlarını daha da meraklandırmak istemeyen şirket, filmin çıkış tarihini de belirlemeyi ihmal etmedi. Buna göre Resident Evil 5, 14 Eylül 2012 tarihinde beyaz perdede olacak.

Umbrella araştırma gemisine sığınan insanlar ile birlikte zombilerden uzaklaşan Alice ve ekibini yeni filmde ne gibi maceralar bekliyor henüz belli değil ancak gösterim tarihinin kesinleşmesi, film ile ilgili yeni bilgilerin yakın zamanda geleceğinin öncüsü.

Bütün seriyi izledim.Son filmi sinemada 3d izledim 1-2 hafta sonra indirip 1080p izledim.Acayip hoşuma giden bir film merakla beklemedeyiz.com

2. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    owww güzel güzel

Tüm seriyi izlemiştim:)

3. Lurkeer

Lurkeer Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende sinemada 3d izlemiştim kusursuz bir film merakla bekliyorum :starving:

4. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Filmi mükemmelde yav şu oyunlarınıda güzel yapsalar güzel olcak 5inide oynadım filmiyle alakası yok

5. Quewrax

Quewrax Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenciyim daha :( :D
    yok artık 8O
    beklemedeyiz :popcorn: