Ss alamadım direk copy paste yapıyorum.

Ben:
Şu tribünal işine bir çözüm getirin artık ya
millet bıktı usandı. Adamı report+block yapıyorsam o adamda bir sıkıntı
vardır değil mi? Banlamıyorsanız da benim takımıma ısrarla gelmesin şu adam
ya. Zaten okumadığınızı da iyi biliyor herkes ben oraya sinirden küfür dolu
mesajlar bile atıyorum bunu da burdan söylüyorum kusura bakmayın. 3 yıldır
bu oyunu severek oynamış biri olarak bunlara kulak vermeniz lazım oyunun
ilerlemesi için. Teşekkürler.

Baytar(Player Support):
Oyunu zehir eden kişilere rastladığında, bu konuya hemen müdahale edilmesini istemen çok normal. Dolayısıyla rapor sisteminin verimli çalışmadığını düşünmen çok doğal, ancak rapor sistemimizin çalıştığından emin olabilirsin.

Bugüne kadar verilen neredeyse tüm cezalarda, rapor sistemi asıl veri olarak kullanıldı. Her rapor, oyuncunun hesap siciline kayıt ediliyor ve bu kayıtlardan yola çıkarak da gerekli yaptırımlar uygulanıyor. Fakat, senin de tahmin edebileceğin gibi, süreç biraz zaman alabiliyor. Dolayısıyla bugün raporladığın oyuncunun gerekli işlemlere tabi olması, beklediğinden biraz daha uzun sürebilir. Yine de, bu zamana aldırış etmeden, elinden geldiğince adil olarak raporlama yapmaya devam etmelisin. Bunun yanında, raporlarının en verimli şekilde incelenmesi için de sadece gerçekten hak eden oyuncuları rapor etmeye dikkat etmelisin!

Eğer raporlama sistemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve Adalet Meydanları’ndaki “adaletin” sağlanmasına daha fazla destek olmak istersen, lütfen aşağıdaki bağlantıya göz at:

Yorum:
Tamamen otomatik herkese verilen bir cevap olduğuna eminim ya kaç kere oraya küfür yazdım ana avrat riota ben niye banlanmıyorum kusursuz çalışıyorsa akıl var mantık var :olucem:

Takımı
Besiktas
Kanki ben oraya akıl mantık dışı gün yüzü görmemiş küfürler yazdım baksalar bizim eve FBI gelirdi :D

Bir yazı okumuştum bayagı oldu report edilen oyuncuların %90'ı cezalandırılıyor diye.Ban yeme olasılıkları tabiki çok daha az ama flame yapıp sizde report edilirseniz bu tarz oyuncularla karşılaşma olasılığınız artıyor :D

Bu mesaj Tesla Bobini rumuzlu uyeden alinti yapildi
Tesla Bobini demiş ki:
Kanki ben oraya akıl mantık dışı gün yüzü görmemiş küfürler yazdım baksalar bizim eve FBI gelirdi :D
ahahaha aynı kafayız kanka :mrgreen:

Yukarı Alt