1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Repair ve Kasma alanı sorunu

1. efeekren

efeekren Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar. Benim sorunlarım var biraz. Kasma alanının koordinatları belli mesela şehirden geri dönerken use script kullandığımda o koordinatlar sıfırlanıyor e nasıl geri dönecek. Bir de ben şehre döndüğüm zaman repair yapmıyor silah yandığında şehirde öylece bekliyor ne yapabilirim.

2. efeekren

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım eden olmayacak galiba şehre döndükten sonra scrollar bitene kadar return basıyor bittikten sonra öylece duruyor çar ne pot alıyor ne repair yapıyor ne de kasma alanına geri dönüyor bunların olması için stop yapıp tekrar start yapmam gerek ama o zaman bota ne gerek var lütfen biri bana bu konuda yardım edebiilir mi şimdiden teşekkürler ...

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
  4. efeekren

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oradaki şeylere baktım harfiyen uyguladım fakat dedğim gibi silah kırıldığında şehre return çekiyor ama bitene kadar çekiyor bir de repair seçeneği yok sbotta kendi repair etmiyor silah kırık olduğu için hiçbirşey yapmyor bu sorunlara tam bir cevap verdiğini düşünmüyorum o konunun açıklayıcı ama benim sorunlarım için değil

5. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yapar biraz beklemen lazım ve npc pencerelerı ıle oynama ve scrıpt kulanıyorsan son satırında ne yazdıgına dıkkat et :thumbsup:

6. efeekren

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Return scroll almayıp walkback if no scrollsu da işaretledim bu sefer geri bile dönmeye tenezzül etmedi mobların arasında kaldı öyle. returnu çektiğinde de duruyor şehirde ben anlamadım bunu ne tamire ne pot almaya gidiyor yer yok inventoryde ondan mı dedim pot alım miktarını falan da azalttım ama hiç bir faaliyet yok. Return çekiyor kalıyor öyle. Script kaydettim öyle denedim tekrar starta bastığım zaman kasma alanına gidiyor gitmesine de yine tamir falan yok autowalkta ise hiç birşey yapmıyor

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    delireceğim ya kimbilir neyi hatalı yapıyorsun ver char id pw özelden girip sbot ile herşeyini ayarlayayım sonra sbot config dosyasını sana atayım yapıştır sbot klasörüne bebek gibi kassın sonra gel bana dua et 8)