öncelikle teşekkürler ben deneyip koycaktım :)
beyler sorunlu malesef.. orjinal client 142 ile çalışıyor ama orjinallede bot çalışmıyor yani kısaca yeni versiyonun çıkmasını bekliycez tbotun.

Kusura Bakmayın Arkadaşlar Cafede Oldugum İçin Deneyemedim Galiba Orjinal Clientle Çalışıyor Ama Orjinal Clientle De Bot Çalışmıyor Bekleyin Yenisi Çıkınca Eklenecektir...

Arkadaşım bi bakarsan sevinirim. Ben oyuna giriyorum dediklerini yapıyorum aşağıda "cannot connect..." diyo 2-3 sn sonra ??? sorunu ile masaüstüne atıyor. Eğer çözebilirsen sevinirim.

okanege demiş ki:
Arkadaşım bi bakarsan sevinirim. Ben oyuna giriyorum dediklerini yapıyorum aşağıda "cannot connect..." diyo 2-3 sn sonra ??? sorunu ile masaüstüne atıyor. Eğer çözebilirsen sevinirim.
Arkadaşım Sorun var Galiba Programda Kimsede Çalışmıyor Bende Cafede Oldugum İçin Deneme Fırsatım Olmadı Yenisi Çıkınca Eklenecektir Wink

tombalaci_46 demiş ki:
okanege demiş ki:
Arkadaşım Sorun var Galiba Programda Kimsede Çalışmıyor Bende Cafede Oldugum İçin Deneme Fırsatım Olmadı Yenisi Çıkınca Eklenecektir Wink
saol arkadaşım eğer çözülürse sevinirim botla giremiyorum oyuna da. Bari olesine Hera serverinde takılıyım Wink

Yukarı Alt