SweeTChieF demiş ki:
Ben kontrol ettip çoğunluk alıntı kullanıyorsun , kendi yorumlarınıda kat. Daha fazla kurcalamayalım Burak. :muck:
Yok moruk kurcalamak değil vallahi bak ben destek olmak amaclı bı yazı yazdım sorna bı baktım tartısma basladı dıyorum kı abuk subuk msj yazsanda yazmasanda fark etmez ee uzatıolarda uzatıyorlar ıyı sörfler ^^ 8)

Amaç post kasmak olunca forum oyunlarından gir silkroadda sorulan sorulara cevap yaz günde 5k post kasarsın , yeterki amacın çok post olması. Ama gullugullugili tanıyorum, çok efendi ve saygın bi abidir. Görün bir posttan sonra ortama ısınacak ve hepinizle kaynaşacak :thumbsup:

Hepinize iyi kötü yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim,dediğim gibi amacım sadece post kasmaktır,zamanı geldiği zaman paylaşımlarda yapacağım ama şu an böyle eğleniyorum :beer: :beer:
extraloob demiş ki:
Gullugullugil demiş ki:
Saçma sapan yorum yapacaklar lütfen yorumlarını kendilerine saklasınlar..
Netim 3-4 saatliğine yoktu,olsaydı hedefim 1k'ydı :curtain: 8)

:buddha:
:muck:
aLper#24 demiş ki:
Amaç post kasmak olunca forum oyunlarından gir silkroadda sorulan sorulara cevap yaz günde 5k post kasarsın , yeterki amacın çok post olması. Ama gullugullugili tanıyorum, çok efendi ve saygın bi abidir. Görün bir posttan sonra ortama ısınacak ve hepinizle kaynaşacak :thumbsup:
:kalp: :muck:

Mopneet

Muradına ermişsindir umarım.
Endişem şu ki; o 500 mesajın 3'ten fazlasında işe yarar bilgi var mıdır acaba?
3'ten bile şüpheliyim. :roll:

WakeUp demiş ki:
Muradına ermişsindir umarım.
Endişem şu ki; o 500 mesajın 3'ten fazlasında işe yarar bilgi var mıdır acaba?
3'ten bile şüpheliyim. :roll:
Gereksiz yorumlardan kaçınalım demiştim,neyin ne olduğunu senden iyi biliyorum.Tartışma çıkartacak birşey daha yazma,yoksa yetkililere şikayet ederim.

Mopneet

:lol: Tamam tamam. Sana mesajlarınla birlikte mutluluklar dilerim..

Her zaman demişimdir önemli olan istikrar diye.Hadi bakalım yaza kadar benim kadar ortalamada kal :P

ImmorTaLGoD demiş ki:
Her zaman demişimdir önemli olan istikrar diye.Hadi bakalım yaza kadar benim kadar ortalamada kal :P
Hacım naptın ortalamada kalamam :P Birkaç k yapıp bırakacağım bu işi zaten :beer: Maksat eğlence,can sıkıntısı :P

En son alabildiğim ss bu,elektrik gitmişti dün yoksa 1 günlük rekorum dahada fazla olacaktı :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt