Lrd

rank8
Okan bey site iyi güzel hoş herşeyi çok güzelde sadece bir sorunumuz var . Kendimce konusayım bir sorunum var. Daha üye girişi yapmadan ekrana çıkan reklamlar sürekli uğraştırıyor insanın kafası bozuluyor. Tamam reklam gerekli haklısınız bu sizin ihtiyacınız da fakat ekranın ortasında çıkması pek hoş olmuyor. bu sadece istek veya öneri... Saygılar .. Kolay gelsin ..

Absence

Şimdi şöyle bir durum oluşuyor reklamlar olmaz ise siteye giremezsin çünkü site olmaz azalt dersen bu yeni sunucuyu kim kaldıracak ben veririm parasını sitenin diyen varsa onun nickini yazabiliriz her sayfaya makara:

Absence demiş ki:
Şimdi şöyle bir durum oluşuyor reklamlar olmaz ise siteye giremezsin çünkü site olmaz azalt dersen bu yeni sunucuyu kim kaldıracak ben veririm parasını sitenin diyen varsa onun nickini yazabiliriz her sayfaya makara:
tam aynısını yazcaktım bi yeniledim sayfayı benden önce biri kesin yazar diye yazmışsın :headbang:

Bak şöyle açıklıyım :P
Reklam olmazsa site olmaz,site olmazsa biz olmayız,biz olmazsak arkadaşlık olmaz,arkadaşlık olmazsa yardımlaşma olmaz,yarımlaşma olmazsa,herkez batar :P :lol: :mrgreen:

Absence demiş ki:
-Comandante demiş ki:
Firefox kullanıyorsan eklentilerden xxxx kur hepsini kaldırmak senin elinde ...
Ha bide akıllı tüketici var o başka :P :beer:

sonuçta adamlar reklamı vermişler adense değilki bu tık başına para versin engelle gitsin reklam sitedemi sitede ee daha ne ? 1 taşla iki kuş.Sitede dolaşmanı zorluyorsa siteden aldığın zevkin içine ediyorsa engeli kaldıracaksın ...

Lrd

rank8
Ben zaten reklamlar olmasın demiyorumki sadece ekranın ortasında weya büyük büyük reklamlar olmasın diyorm yani kullanış bakımından cok skıntı oluyor + reklamların oranı belirli boyuta getirilirse sitenin eksi olarak bişe kazancagını dşünmüyorum hit ide düşmez diye dşünüyorm .

Reklşam azaltılmalı helede SU SON ZAMANLARDAKI BOT SERVIS REKLAMI NE ZAMAN SAYFAYI DEGISSEM CIKIYO SITEYE İLK GIRDIGIMIZDE CIKSA YETER BENCE BU KADAR ABARTMAYIN BIDE KOSKOCAMAN REKLAM HER SAYFA DEGISTIRDIGIMDEN CIKMAKTAN BIKTIM VALLA summer2: sin: sin: :buddha: :buddha: :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
*LinkinPark* demiş ki:
Reklşam azaltılmalı helede SU SON ZAMANLARDAKI BOT SERVIS REKLAMI NE ZAMAN SAYFAYI DEGISSEM CIKIYO SITEYE İLK GIRDIGIMIZDE CIKSA YETER BENCE BU KADAR ABARTMAYIN BIDE KOSKOCAMAN REKLAM HER SAYFA DEGISTIRDIGIMDEN CIKMAKTAN BIKTIM VALLA summer2: sin: sin: :buddha: :buddha: :buddha:

bazı şeyleri yaşarken öğrenmelisiniz :coffee:

Lrd

rank8
extraloob demiş ki:
*LinkinPark* demiş ki:

bazı şeyleri yaşarken öğrenmelisiniz :coffee:
tekrarlamak istiyorum Ben zaten reklamlar olmasın demiyorumki sadece ekranın ortasında weya büyük büyük reklamlar olmasın diyorm yani kullanış bakımından cok skıntı oluyor + reklamların oranı belirli boyuta getirilirse sitenin eksi olarak bişe kazancagını dşünmüyorum hit ide düşmez diye dşünüyorm .. :thumbsup: hem arkadaşın dediği gibi sürekli çıkmasıda ayrı bir dert ^^ ~ sadece benim düşüncelerim..

Yukarı Alt