pfffffff

Aileden
yankeeyankee123 demiş ki:
extraloob demiş ki:
Reklam Kokan Pm'ler Atılıyor :))

Sitemizde bazı hastalıklı insanlar gelip reklam içerikli pm ler atıyorlar bu tarz pm gördüğünüz zaman yönetim kadrosuna pm ile aynı mesajı atın biz gereken işlemi yapalım ve banlayalım onları banladıkça onlar yeniden üyelik alacaklar ve bizim üyelik sayımız artacak lütfen buna dikkat edelim hemen banlayalım ve yeniden gelsinler kahvekeyfi

Saygılarımla,
Okan abi bana 2 tane özel msj la yolladılar o kişilerin nicklerini mi weriyim yoksa foto çekip sana ö.m olarakmı yollıym
imzani hemen editlermisin

Okan abi dusunce guzel

Deepb7ue demiş ki:
zuhahahah hadi üyelere göndermelerini anladıkta modlara neden yollamışlar sanırım eğlence arıyolar :lol: :lol: :lol:
haha :mrgreen: :mrgreen: adamlara bak yaw üsenmeden bide modlara mesaj atıyolar :lolmuch:

extraloob demiş ki:
_SroGoblin_ demiş ki:
"ValentinesValentines" şu kişide bana msj atmış site reklamı yaptı silkroadmax falan yazıyodu ilgilenin bi zamet.
ok banlandı yeni üyeliği ile koşa koşa gelse keşke salak :lolmuch: :mrgreen:
ben hiç ugrasmanıza gerek yok. maksat üye sayınızı yükseltmek deyilmi gel sana kişi listemi vereyim hepsinin adına bi üyelik aç. maksat üye artsın Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BY_MiCRo demiş ki:
extraloob demiş ki:
_SroGoblin_ demiş ki:
"ValentinesValentines" şu kişide bana msj atmış site reklamı yaptı falan yazıyodu ilgilenin bi zamet.
ok banlandı yeni üyeliği ile koşa koşa gelse keşke salak :lolmuch: :mrgreen:
ben hiç ugrasmanıza gerek yok. maksat üye sayınızı yükseltmek deyilmi gel sana kişi listemi vereyim hepsinin adına bi üyelik aç. maksat üye artsın Evil or Very Mad

Amacımız Üye Sayımızı Arttırmak Olsaydı "Denyo Launch" Adlı Programla Binlerce Üyelik Açardım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deepb7ue demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Amacımız Üye Sayımızı Arttırmak Olsaydı "Denyo Launch" Adlı Programla Binlerce Üyelik Açardım[/b][/color]
denyo launch image verification codu yazamaz :)

Onu Açıp Kapatmakta Bizim Elimizde ?

Ayrıca Denyo Launch 5 (Ücretli Sürüm) İmage Coduda Yazıyor Aktifleştirme Mailinide Aktifleştiriyor...

(Denemedim Ama Sitesinde Öyle Yazıyordu)

ps: Link Sorma Çok Eskiden Görmüştüm Rolling Eyes

Kemalist demiş ki:
Deepb7ue demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Amacımız Üye Sayımızı Arttırmak Olsaydı "Denyo Launch" Adlı Programla Binlerce Üyelik Açardım[/b][/color]
denyo launch image verification codu yazamaz :)

Onu Açıp Kapatmakta Bizim Elimizde ?

Ayrıca Denyo Launch 5 (Ücretli Sürüm) İmage Coduda Yazıyor Aktifleştirme Mailinide Aktifleştiriyor...

(Denemedim Ama Sitesinde Öyle Yazıyordu)

ps: Link Sorma Çok Eskiden Görmüştüm Rolling Eyes
yazabileceğini hiç sanmıyorum öyle bişey olsaydı bu sitenin hiç mi sevmeyeni düşmanı yok bulurdu bir ücretli denyo launch paso üye kayıtla db yi şişirip siteyi çökertirdi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Özel Mesajdan Link Attım Bakı Ver :mrgreen: İnandın Mı Şimdi :mrgreen:

Kemalist demiş ki:
dur bi bakayım eğer doğruysa bi kaç sevmediğim site var alırım bi tane operasyona başlarım zuhahaha :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deepb7ue demiş ki:
Kemalist demiş ki:
dur bi bakayım eğer doğruysa bi kaç sevmediğim site var alırım bi tane operasyona başlarım zuhahaha :mrgreen:
Hiç Bir İşe Yaramıyor extraokkSadece Zamanını Tüketirsin

Yukarı Alt