extraloob yahu senn msn gelmedi bana eklemedin mi sen ekledinde bana mı gelmiyo :S nedendir anlamıyom :lol: nese inşallah bir gün msn dan da konuşuruz

oy oy oy hüsyin abime slm söleyin herulden engin diin anlar o perde
bu arada hayırlı olsun herculun en krak guildi bu guild olcak görürsünüz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
turkey demiş ki:
extraloob yahu senn msn gelmedi bana eklemedin mi sen ekledinde bana mı gelmiyo :S nedendir anlamıyom :lol: nese inşallah bir gün msn dan da konuşuruz
msne ekledim hacım seni ama göremiyorum Confused

maşallah guildimiz çok güsel emin adımlarla ilerlemekde guild de yarından itibaren 42 + arkadaşlar olur onun için guilde alımlar artık 32 + arkadaşlar gelebilir guildimize oyunda bana pm atın sizi bilgilendiririm 7evil nick uruyu kesen ilk türk ^^

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Tebrikler çok güzel ilerliyorsunuz aynı çizgide devam. :lol: :lol:

Bu arada bu AkiroN Hercules'teki mi? Rolling Eyes

teşekkürler aslında şuan lvl 44-45 olmam lazımdı ama bizim burda elektirkler sorun şuan 2 gün kaybım war serverda yeni olmasına karşın lvl 41 extrabeer

işte guildimizin son durumu Satürnün En King Guildi :)
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

ewt işte guildimizi son durumu ne kadar aksilikler olsada hızla kasmaya devam....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oups gayet hızlı kasıyorsunuz sitemizden muhteşem guildler çıkıyor güzel bir union kurun öttürün bence alemleri birlikteliğinizi kaybetmeyin bozmayın extrabeer

extraloob olacak olacak extraloob ben master olmadım bu serverda benim amacım uru ısu lord kesmek :lol: vede yabancıları bunun için bi yer oluşturmak lazım saturndeki güçlü guildler birlikde unıon kuralım buna sende yardımcı ol ac böle bi yer bakalım en güçlü guildler birleşince ne olacak :lol: bunun şerefine extrabeer ( ben alkolu bıraktım meyve suyu içcem ) ^^^

Bence Serverın en buyuk guıldlerınde bırı olacak :lol:

Cok hızlı kasıyorsunuz gercekten

Yola Devam

Extraloob sızdemı saturndesınız !!

teşekkkürler ama sadece bizim kasmamızla olmuyo diger guildlerlede birleşmek lazım tek guild tek yürek gitmemiz lazım ^^

serverın en ii guildi deil en iyi unionuna sahip saturnde olanlar bilir union böle olur extraokk ben tek başıma bir hiçim guild tek başına bir hiç ama uninco haraket ettik mi bizi yıkacak guild olmaz extrabeer extraokk

en yüksek lvl 52 en düşük lvl 5 ^^ oda stal charı günde ortala online sayısı en az 12 + full bot

Yukarı Alt