evet arkadaşlar bugun yapılan kale savasında Reign0fFire guildi ve unionu kale kapısını yıkık citleri geçti hatta kalenin kalbine kadar gitik ama zaman kalmamıştı bu bir ilk diyorum neden mi saturnde kaleyi grindhause aldı ilk başda ve dahada kale el değiştirmedi bırakın el değiştirmeyi kale kapısı dahi yıkılmamıştı işte bu bir ilk bizimle olun saturnde number1 olacagız hedefimiz kaleyi TÜRKLERİN alması bu yolda bize yardımları olan herkese teşekküler ...ilk 4-5 lvl olan TÜRK guildi ilk kale kapısını kıran TÜRK guildi Reign0fFire guild ve union 4ever number1 ...... 7evil

türklerin gerçek anlamda kale ahip olabileceğini veya daha doğrusu kaleyi ellerinde uzun süre tutabileceklerini sanmıyorum. Çoğu oyuncunun unuttuğu bir şey Fortress war artık normal PVP gibi değil Fortress war takım oyunu. Biz türkler ama malesef oyunu aşırı bencil oynuyoruz. bu bencillikten dolayıda ben pek bir şey çıkacağını sanmam...

tebrikler son savaş tüm serverlarda bizlerin son şansıydı çünkü herkesin dediği gibi savaşın zamanı herkese ters düşüyoru. ama okulların tatil olması savaşa bizler açısından katılımı baya arttırdı ama işe gidenler yine savaşa katılamadılar Sad buna rağmen bayada güçlünmiştik nedense yine alamadık kaleleri bunu şuna bağlıyorum ben;
1. drotalion arkadaşımızında dediği gibi bencilliğe
2. kale savaşıyla ilgili herşeyin ingilzce olması vede bizim bu konu hakkında pek bişey bilmediğimiz
3. kalenin uzun zamanıdır yabancılarda olması onların tecrübesini arttırdı
4. iyi organize olamamız

sanırım siz organize işini gayet iyi yapmışsınız ki kalenin kalbine kadar ulaşmızsınız. sizinde başarısız olmanızı diğer 3 maddeye bağlayabiliriz ama ben eminim ki yazın tüm kaleler türk unionlarının olucaktır Wink umarım dahada başarılı olursunuz Wink tekrar tebrik ederim

bizimde guildimizde olaylar olmustu okul dur vsvs ama gelecek hafta tam takım hazırız FreakZ extraokk o kaleyi türkler alacak Grind hause sadece bakacak yeter bu kadar aldıkları kahvekeyfi

MeLiK demiş ki:
bizimde guildimizde olaylar olmustu okul dur vsvs ama gelecek hafta tam takım hazırız FreakZ extraokk o kaleyi türkler alacak Grind hause sadece bakacak yeter bu kadar aldıkları kahvekeyfi
bende saturnde arasıra takılıyorum ne zaman görsem onalardan birini paso türklere küfür ediyolar bu insanın ister istemez gücüne gidiyo kalede adamlarda bu yüzden biz sizden daha güçlüyüz desekte görünürde böyle bişeyi kanıtlıcak delilde yok Sad

5-6 tane Çekiç Kullanan Adamla O Kale Alınmaz Neutral Bizde Alıcaz Diye Umutlandık Fakat Çoğu Kişi Bir Anda Dc Yedi O Zaman Kaybı Yarattı Neyse Bi Dahaki Sefere İnşallah

hadi bakalım iyi şanslar yanlızunutmaın benim bir tanıdığım (PlazmiC in kendisi olur) AEGE de oynayanlar bilir 2 arkadaşı (JoNTuRK ve Chilloper) ile sadece 3 kişi vs 25 kişi guild savaşı ve 3 kişi hepsini indirdi NEDEN?:
Oynayan kişiler n00b muydu hayır...
3 kişi artık o kadar iyi organize olmuşlardıki. Item adam sayısı bıunlar hikaye arkadaşlar. Oyunun takım oyunu olduğunu anlamayan Guild fortress ı rüyasında bile göremez!!!

turkey demiş ki:
evet arkadaşlar bugun yapılan kale savasında Reign0fFire guildi ve unionu kale kapısını yıkık citleri geçti hatta kalenin kalbine kadar gitik ama zaman kalmamıştı bu bir ilk diyorum neden mi saturnde kaleyi grindhause aldı ilk başda ve dahada kale el değiştirmedi bırakın el değiştirmeyi kale kapısı dahi yıkılmamıştı işte bu bir ilk bizimle olun saturnde number1 olacagız hedefimiz kaleyi TÜRKLERİN alması bu yolda bize yardımları olan herkese teşekküler ...ilk 4-5 lvl olan TÜRK guildi ilk kale kapısını kıran TÜRK guildi Reign0fFire guild ve union 4ever number1 ...... 7evil

Biz ımmortal 40haramıler olmasaydık o kapıyı yıkamazdınız adamlar bızı kovaladı hep en son arkama baktıgımda 8tane 75+ adam kovalıodu:S

Evet Absoultta Haklı Sizin Tarafa Geldiğimde Sadece 1 kişi Sizin Kapıyı Koruyordu Grindhouseden Adamların Çoğu Bizimle Uğraştı Neyse Önümüzdeki Savaşlara Bakıcaz

evet haklsınız organize olmak lazım bide saat çok ters yaw bizim guildin yarısı o saatte işte oluyor bakalım bir şekilde alacaz o kaleyi

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Artık bidahakine bu kes alalım onların elinden yeter dimi Evil or Very Mad

ewt aşırı bencıl bu server da yabancıların daha çok iş yaptığı kesın nlar guild birlik bizde ise hava olsun die girilen bi şey gibi ben bu sizin guilde grimek isterim oyundakı admı _HellLiFe_ bole di galiba :D :D

Yukarı Alt