REFERANDUM OYUM

• HAYIR

Votes: 262 65,3%
  • EVET

Votes: 140 34,9%

• Total voters
    401
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sen neye oy verdiğini bilipte verdiysen oyunu saygı duyarım. Babam evet verdi referandumda. Bir fikir için ne sosyal baskıya ne de baba fikrine ihtiyacım var. Kesinlikle kendi iradem ve düşüncem. Ancak;

Şu 2 veriyi karşılaştırırsan demekistediğimi daha iyi anlayacaksın.

http://cygm.meb.gov.tr/hem/okuma_prog/oran.htm

Bu da bu topice yazdığım son mesajdır. :byes:

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
CherryBrandy demiş ki:
@BrotherHood
Daha fazla bu konu hakkında burada konuşmamanı öneriyorum sana.
Sen daha modluğun gereklerini öğren bence biz burda eleştiri yapıyoruz sen exl modusun bu sitenin anlamını biliyormusun kendi ideolojin gereği tehdit savurma çok o renkte kalmassın söyleyeyim sana ben solcuların sitesinde konuşmuyorumki bana böyle diyorsun
Bir tek cümlemde küfür argo yok karşı tarafındakilerindede yok sen ne bahanesiyle bunları söylüyorsun onuda açıkla
Son olarak bu bir seçim kimin ne verdiği bizi ilgilendirmez sonuç çoğunluğundur hep çoğunluğun istediği oldu çoğunluğun istedikleri olmasaydı ne ulu önderimiz olurdu ne de bir vatanımız (anlayana)

BrotherHood demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
@BrotherHood
Sen daha modluğun gereklerini öğren bence biz burda eleştiri yapıyoruz sen exl modusun bu sitenin anlamını biliyormusun kendi ideolojin gereği tehdit savurma çok o renkte kalmassın söyleyeyim sana ben solcuların sitesinde konuşmuyorumki bana böyle diyorsun
Bir tek cümlemde küfür argo yok karşı tarafındakilerindede yok sen ne bahanesiyle bunları söylüyorsun onuda açıkla
Son olarak bu bir seçim kimin ne verdiği bizi ilgilendirmez sonuç çoğunluğundur hep çoğunluğun istediği oldu çoğunluğun istedikleri olmasaydı ne ulu önderimiz olurdu ne de bir vatanımız (anlayana)
Ulu önderimiz oy için kömür dağıtmıyordu kandırılan bir halk var entrikalar var atatürkü bu olaya hiç katmamanı öneririm :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ExTrowe demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
@BrotherHood
Ulu önderimiz oy için kömür dağıtmıyordu kandırılan bir halk var entrikalar var atatürkü bu olaya hiç katmamanı öneririm :wink1:
Atatürk zamanında çoklu parti sistemi varmıydı ki bir tek chp var diye hatırlıyorum :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
1 gün boyunca gidemeyecek.
Gidecek, saçma sapan sebeplerle yetki kullanmayın. Bu saatten sonra forum etiği öğretmeyelim kimseye. Adam ne tehdit etmiş ne küfür etmiş nede hakaret etmiş. Kendisine verilen tepki daha büyük ve savunmaya geçmiş haklı olarak.

Topicte yanlış hareket olmadıkça yetki kullanmayalım.

Kitty

Toxicated demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Gidecek, saçma sapan sebeplerle yetki kullanmayın. Bu saatten sonra forum etiği öğretmeyelim kimseye. Adam ne tehdit etmiş ne küfür etmiş nede hakaret etmiş. Kendisine verilen tepki daha büyük ve savunmaya geçmiş haklı olarak.

Yerinde bir karar oldu bence site asistanlığının hakkını veriyorsunuz :D

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

bir moderatör'e iş öğretmeye çalışanı banlar geçerim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt