Beyler sitede Dodocanla ortak kullandığımız ReDoX adlı charı takas etmek istiyoruz vipte bi charla yada 85+ intçi charla ecsroda etmek istiyoruz.

ReDoX'un bilgileri
Lv:85
Full Str Bow 200m e yakın parası war
Wolf+Sincap
21k hp si war skiller pacheon 83 fire 70 cold 68 light 61

Vipte takas etmek istiyoruz ilgilenenler mailto:[email protected] eklesin!!!!

ser0 demiş ki:
Beyler sitede Dodocanla ortak kullandığımız ReDoX adlı charı takas etmek istiyoruz vipte bi charla yada 85+ intçi charla ecsroda etmek istiyoruz.

ReDoX'un bilgileri
Lv:85
Full Str Bow 200m e yakın parası war
Wolf+Sincap
21k hp si war skiller pacheon 83 fire 70 cold 68 light 61

Vipte takas etmek istiyoruz ilgilenenler mailto:[email protected] eklesin!!!!
Evet Arkadaslar Takas Etmek Istıyoruz Bıze Her Konuda Guvenebılırsınız.!Artık Kımseye Yamuk Yapmak Yok O Devırler Kapandı Yeterkı Guvenecegımız Bır Kısı Olsun.. :muck: :muck:

KaFaM1MiLYoN demiş ki:
Benim charımı biliyosunuz. xXxHsNxXx 90 level. Charı takas edebilirim. Fakat üstü soyuk. glavie, elbiseler yok. Şöyle birşey yapabiliriz. Siz çarınızın üstünde sadece bow, elbise ve elementleri bırakın, haricinde istediğinizi benim çarıma alabilirsiniz. Kasada element, tablet mevcut. Kabul ediyosanız buraya yazın :)
zaten item yoksa dizmek ölümdür nasıl dizecez ona item biraz zor olur boşver.

ser0 demiş ki:
KaFaM1MiLYoN demiş ki:
Benim charımı biliyosunuz. xXxHsNxXx 90 level. Charı takas edebilirim. Fakat üstü soyuk. glavie, elbiseler yok. Şöyle birşey yapabiliriz. Siz çarınızın üstünde sadece bow, elbise ve elementleri bırakın, haricinde istediğinizi benim çarıma alabilirsiniz. Kasada element, tablet mevcut. Kabul ediyosanız buraya yazın :)
zaten item yoksa dizmek ölümdür nasıl dizecez ona item biraz zor olur boşver.
yoo , kolay. çarı deepdevilllden aldığımda karakter femaleydi. Male yaptım hiç elbisesi yoktu 300mle üstünü giydirdim :thumbsup: ki zaten ben 300M para bırakıcam kasada. yani sizdede 200-300m bütçe olursa toplarsınız:)

xXxHsNxXx nı bu karakterle takas etmeyi düşünüyodum, fakat forumda bu karakterle ilgili açılan konular beni soğuttu karakterden.
ki bana da öle geliyoki ReDoX ile ilgili konuları takip eden kişi takas yapmaz veya satın almaz. Çünkü çok problemli bir karakter. Bunu herkes biliyo bu forumda. Karakteri alsanız, çarın sahiplerinden yada soyan kişilerden birisi şifreyi GMden isteyerek tekrar değiştiriyor.Garantisi olmayan bir karakter , tavsiye etmem. :wink1:

Yukarı Alt