ProbIem

Tanınıyorum
Evet Arkadaşlar Red sea da ki en doğru adres biziz uygun fiyatlar dürüs iş anlayışı her türlü ihtiyacınızı karşılarız = gold - silk - plvl-sp farm-boot-academy-guild yhani her türlü ihtiyacınızda doğru adres biziz. 100 lv ff wizard ve 100 lv ff xbow la hizmetinizdeyiz ulaşmak için mailto:[email protected] dan ulaşabilirsiniz. Cok yakında suana kadar bitirdiğimiz işlerimizin resimlerini koyacağız fiyat listemiz her bütceye uygundur
Plvl Fiyat Listesi
1-60 Lv =50 tl
60-76 Lv =75 tl
76-80 Lv =50 tl
Sp Farm Fiyat Listesi
100 k sp 30 tl
250 k sp 75 tl ve katları....
1 Aylık Boota Bırakma Fiyat Listesi
1 ay boyunca pre dahil sizden Bırakma 30 tl
1 ay boyuca silver pre bizden 50 tl
1 ay boyunca plus bizden 75 tl
Evet Arkadaşlarımız Suanlık Fiyatlarımız Bunlar Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Yukarıdaki Msn Adresinden Bize Ulaşın..
Saygılarımla 10'UR

Ben Alıs Weriş Yapdım Cok Guvenilir Bir Site...İnsanlar Guvenılır Bundan Sonra Sizle Alıs Veriş Yapıcam ........!!!!!!!!!!!!!!! :wink1:

spR Bir Site... Fiyatlarda Cok Uygun En Kısa Zamnda 500k Sp Yıne Kastırcam...!!!

Advance

ciguscan demiş ki:
Ben Alıs Weriş Yapdım Cok Guvenilir Bir Site...İnsanlar Guvenılır Bundan Sonra Sizle Alıs Veriş Yapıcam ........!!!!!!!!!!!!!!! :wink1:
dmqtest demiş ki:
spR Bir Site... Fiyatlarda Cok Uygun En Kısa Zamnda 500k Sp Yıne Kastırcam...!!!

Bu Plvl hizmetinin siteyle bir bağlantısı yoktur sonuçlarından dolayı http://www.extraloob.com suçlu tutulamaz..

kardeşim bak ikiside 1 2 mesaj göndermiş sanirsam bu senin açtiğin diğer üyeiklerin :-)

Yukarı Alt