Red Santa Socks Topmalımyor popcorn .Ne yaptıysam olmadı kafayı kırıcam Evil or Very Mad bilen :?!!! varsa yardımcı olsun hmm

Filtre ayarlarının altını üstüne getirdim Red Socks var oda pick zaten ama event kestikten sonra almıyor.5 tane kesiyorsa 1 tane ya alıyor ya almıyor.işin komik tarafı hiç almamazlıkta yapmıyor :lol:

valla bilsem ederdim ama bana tbotu guild masterim alıyo parayı ben ona havale ediyorum Rolling Eyes

yardımcı olamıcam sanırım Rolling Eyes

Sarı_Kedi demiş ki:
tbot rulezz hepsini paşalar gibi alıyo xD yemişim softunu :mrgreen:
üstadım ben paralı tbot kullanıyorum ama almıyor bir yolu varmı yardım edebilirmisin şimdiden tsk.

SroBot için bir toplama yötemi varsa lütfen biri yazssın.Yazmasada canı sagolsun event daha ne kadar sürer bilmiyorum ama herhalde bitişi yakındır Shocked

dün wallaha bende basında bekledim alıyomu almıyomu die sonuc 10 tane çıksa 7-8 ini alıyo bazılarını bırakıor.Kafası güsel heralde.

seninki gene iyimiş.Benimki 5 taneden 1 tane ya alıyo ya almıyo benimkisi kendini kaybetmiş.Wow da hadi içiriyordun char ı kafası güzel oluyordu ama sroda çıktıda benim mi haberim yok :mrgreen:

Yukarı Alt