ya arkadaşlar bot eventte çıkan Red Santa Socks ların çoğunu yerde bırakıyor. bunun kesin bi çözümü falan yokmu.. ben gece bota koyunca çoğu boşa gidiyo valla. çozümü bilen varsa lütfen paylaşsın. şimdiden teşekkürler :lol:

tek cözum maymun cunku botun fılıtresı ıcınde santalar yok ya bot update edılece yada sıncap felan alıcan kesın cözum bu:D

onun çözümü yok ama 2char açmada çöpleri topla diye bir topic war onu kurarsan olur :lol:

bannedddd

Buralıyım
Arkadaşın dediği gibi tek çözümü pet.

Bu arada başlığın konunla ilgili olsun. Lütfen başlığını düzelt. Confused

botun ıcınde conf dosyasında filterPropName.pf dıye bır dosya var onun ıcıne sant anın ısmını ekleyıp dene ye bılırz ben deneye mıyorum cunku kaspersky yuzunden paralı bota gırs yapamıyorum kaspersky cözumunun bulursanız bana yollayın
dedıgım gıbı bu dosyanın ıcıne eklersek cözum olacaktır buyuk ıhtımal amam bılemıyorum deneyemıyorum saygılarla ama pet herseyın cözumu :lol:

fox89hakan demiş ki:
botun ıcınde conf dosyasında filterPropName.pf dıye bır dosya var onun ıcıne sant anın ısmını ekleyıp dene ye bılırz ben deneye mıyorum cunku kaspersky yuzunden paralı bota gırs yapamıyorum kaspersky cözumunun bulursanız bana yollayın
dedıgım gıbı bu dosyanın ıcıne eklersek cözum olacaktır buyuk ıhtımal amam bılemıyorum deneyemıyorum saygılarla ama pet herseyın cözumu :lol:
arkadaslar bu yöntemı deneyen varmı bırı desın ona gore yapılsın ben botla gıremıyom :lol:

Absence

fox89hakan demiş ki:
fox89hakan demiş ki:
arkadaslar bu yöntemı deneyen varmı bırı desın ona gore yapılsın ben botla gıremıyom :lol:
bendede kasper var ben giriyorum sorun cıkarsada allow deyince gecio ama tabi seninki biraz farklı galba programı kapatmayı dene istersen oyuna girerken

Yukarı Alt