GameX 2011

1-4 Aralık 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde Rönesans Fuarcılık ve oyun sektöründe çeyrek asrını dolduran Türk Telekom Grubu şirketi Sobee'nin ortaklığı ile düzenlenecek olan 36.Uluslararası GameX Digital Eğlence ve Oyun Fuarı, bu sene siz katılımcı ve ziyaretçilerini büyük yeniliklerle ağırlamaya hazırlanıyor. Teknoloji sektörünün en önemli kilometre taşı GameX, şehir merkezinde her sene yüzbini aşkın, kültür ve gelir seviyesi yüksek çok geniş bir ziyaretçi profili ile buluşmaktadır. Bu sene Türk Telekom Grubu şirketi Sobee ile yaratılan sinerji sonucu, medya, futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin/yıldızların katılımı ile GameX, dört gün boyunca sürecek ödüllü turnuvalar, mini konserler ve çeşitli etkinliklerle tam bir şova dönüşecektir.

Fuar alanına ulaşım : http://www.compex.com.tr/ulasim.php

Uzun lafın kısası buraya geliyorum beni görmek tanışmak isteyenler pm atabilirler yada msn adresimi yazıyorum burdan iletişime geçebilirler :)

[email protected]

Resimler Geldiii ; !

İstanbul Yolu başlar :D

Fuara Girilir ve Joygame Bizi Karşılar ^^

PointBlank Standına doğru gidilir ^^

Ve Kızlar peşimizi bırakmaz tabi :P

Gitmeden Sertaç arkadaşımla bi foto çektirmeden olmaz ^^

Kısa günün karı diyoruz ve bi dolu malzeme ile eve geliyoruz ^^

Pek Prof olmadı telefonla bukadar ^^İdare edin artık :)

Buda Videomuz ;

Videolar kesik kesikdi birleştirdim o yüzden aralarda kaymalar var ^^ Pek Prof olmadı yine ama yapacak bişi yok :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Resimler Geldiii ; !

İstanbul Yolu başlar :D

Fuara Girilir ve Joygame Bizi Karşılar ^^

PointBlank Standına doğru gidilir ^^

Ve Kızlar peşimizi bırakmaz tabi :P

Gitmeden Sertaç arkadaşımla bi foto çektirmeden olmaz ^^

Kısa günün karı diyoruz ve bi dolu malzeme ile eve geliyoruz ^^

Pek Prof olmadı telefonla bukadar ^^İdare edin artık :)

Buda Videomuz ;

Videolar kesik kesikdi birleştirdim o yüzden aralarda kaymalar var ^^ Pek Prof olmadı yine ama yapacak bişi yok :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
esmer güzelmiş :D o degilde eglendinizmi bari degdimi gittiginize,kaçırmışmıyız çok şey :D

Valla bence zevkliydi takıldık biraz ordan oraya dolaştık etrafda yemek yicek biyer bulamadık dolaştık falan :D Güzeldi ya seneye belki bidaha uğrarız olursa :D

:D:D öyle valla xD
Hamza kardeşim söyleseydinya telefondan okadar aradık senide sertaç falan aradı bulamadık senle buluşamadık bi türlü :D

Yukarı Alt