Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İlk Önce Bi Filmi İzleyelim .Bu Gün Gidecektik Hatun İstemedi Confused Başka Bir Gün İzlicez Artık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeterli ve olur şartlar oluşturulursa neden olmasın detective

Ne varki recep ivedikte.Bi filimi,bide kim 500 bin lira istmezki?Konusulukca bisey olmaz bence mantıklı olalım.

CooLLer demiş ki:
Ne varki recep ivedikte.Bi filimi,bide kim 500 bin lira istmezki?Konusulukca bisey olmaz bence mantıklı olalım.
sadece bı fılm bıde kım 500 bın ıstermı var sen trafoya ıseyen adamı ızle bı ondan sonra bı daha yorum yaz

serojen2 demiş ki:
CooLLer demiş ki:
sadece bı fılm bıde kım 500 bın ıstermı var sen trafoya ıseyen adamı ızle bı ondan sonra bı daha yorum yaz
Sen topici görmedin galiba.RECEP İVEDİK Fun diyorlar.Trafoya işeyen adam recep ivedik karakterinden degilki.Gelip izle dio bide bana.Sahan Fun Clup olucaksa olabilir ama yine ole her komedyenin Clup'unu yaparsak güzel olmaz bence.

Recep İvedik Anlatılmaz İZLENİR

izlemeyenler konuşmasın lütfen

bu arada recep ivediği kim oynuyo şahan o zaman?

sinemadan yeni geldim ve sabah 9da bilet almaya gitmeme rağmen 100 kişilik salonda 5-6tane yer boştu (bütün seasnlar)

dün bende gittim gerçekten rezervasyon ettirmesem 17.45 ve 21.00 a bilet kalmamıstır yazıodu film bastan asagı komedi alkıslayan bile oldu :mrgreen: :mrgreen: herkes gülmekten yere yattı bu film gorayı sollucak geççek gerçekten
Recep ivedik fun club olursa suppo olur gerçekten yapılırsa üyesi gs fun club ve fb fun clublarıda geçicek eger iveedik fun club olursa ilk üyeye benim adımı yazarsanız sevinirim mucX

A

Anonymous

Guest
ya alt tarafı sinema filmi dizi film olsa neyse bari şahan fun club açın daha mantıklı Wink

Yukarı Alt