Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
- Resim Silinmiş.
Recep İvedik 2 Geliyor!..
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ile 3 yıldır birlikte olan oyuncu Doğa Rutkay, şimdiye kadar 3 milyon 800 bin kişinin izlediği ve sevgilisinin senaryosunu yazıp oynadığı 'Recep İvedik' filminin üçleme olacağını açıkladı.

Kendisinin Recep İvedik filmlerinde rol almayacağını söyleyen Doğa Rutkay, "Şahan ile aynı filmde olmak istemiyorum. İş ve özel hayatın birbirine karışmaması için buna soğuk bakıyorum, dezavantaj yaratabilir" dedi. Kurtlar Vadisi Irak ve G.O.R.A filmlerinden sonra Türk Sineması'nın en çok seyredilen üçüncü filmi olan 'Recep İvedik'in ikinci filminin çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gelsin gelsin ilkini izlerken altima ettim gulmekten valla ikincisini merakle beklicez :D
bide DVD si cıkmadi mi hala bunun ya alcam orjinal ama heryer korsan bulamadim daha orj. DVD

belirsizzzzz

Aileden
Daha 1' i bile seyretmeyenler var.2. Serisini daha sonra yapmalıydı bence bu kadar çabuk yapması onuın ileride sönmesine neden olablilir.

RoyalFlush

Bilgiliyim
bence ilk film kadar ilgi görmeyecek zira ilk filmi şahsen o kadar beğenmedim yani izlenme rekorları kıracak bir film değil.

ps:sokakta binlerce recep ivedik var zaten :mrgreen:

Yukarı Alt